WAS IT LOVE?

Was It Love? romantik komedi tarzında bir Kore dizisidir. İçerisinde komedi barındırsa da dram yönü ağır basan dizilerdendir. Her kesimden insanın izleyebileceği bir dizidir.

WAS IT LOVE?

was it love

Tür: Romantik, Komedi

Yayıncı: JTBC, Netflix

Puan: 7.3

Bölüm Sayısı: 16

Yapım Yılı: 2019-2020

Ülke: Güney Kore

Konusu

was it love

Dizi, bekâr bir anne olan No Ae-Jung’un hayatını ve yaşadıklarını konu almaktadır. No Ae-Jung, 14 yaşında bir kız çocuğuna sahiptir ve bir film şirketinde yapımcı olarak çalışmaktadır. Kendisini tamamen işine ve çocuğuna adayan No Ae-Jung için işler sandığında daha karmaşık bir hal almaya başlamıştır. Kendisi hem işinden olmuş hem de biranda 4 yakışıklı erkek ile kalmıştır.

İşlerini yoluna sokmak için büyük meblağda bir borç alır ve bu borcu ödemek için bir film çekmesi gerekmektedir. No Ae-Jung hem borcunu ödemek hem de işini kaybetmemek için bir filmi çekmeye karar verir. Ancak işler onun sandığı kadar kolay olmaz ve hem duyguları hem de hayatı bu film sayesine değişir. Onun en büyük hayali büyük bir yapımcı olmaktır.

Karakterler

was it love

Song Ji-Hyo

was it love

Dizide bekâr bir anne olan No Ae-Jung karakterine hayat vermiştir. Bir film şirketinde yapımcı olarak çalışmaktadır. 14 yaşında bir kızı vardır. Her ne olursa olsun hayalinden ve işinden vazgeçmeyen bir insandır. Neşeli, anlayışlı, kararlı bir karaktere sahiptir. Hayatına giren 4 erkek onun bir karmaşa yaşamasına sebep olmuştur.

Son Ho-Jun

was it love

Dizide Oh Dae-O karakterini canlandırmıştır. O ünlü bir yazardır. No Ae-Jung ile bir geçmişi vardır. Görünürde kötü ama içten iyi bir insandır. Ünü Hollywood’a kadar ulaşmış bir yazardır. Zengin ve kibirli görünümlüdür.

Song Jong-Ho

was it love

Dizide, oyuncu Ryu Jin karakterine hayat vermiştir. En iyi oyuncu olarak adlandırılmaktadır. Oh Dae-O ve No Ae-Jung ile aynı üniversitede eğitim görmüştür. Saf ve iyimser bir yapısı vardır.

Koo Ja-Sung

was it love

Dizide, Oh Yeon-Woo karakterini canlandırmıştır. No Ae-Jung’un kızının okulunda beden eğitimi öğretmenidir. Ae-Jung’a karşı ilgi duymaktadır. Cesur, kararlı bir yapısı vardır. Olmak istediği kişi gibi yaşamak istemektedir.

Kim Min-Jun

was it love

Dizide, Koo Pa-Do karakterine hayat vermiştir. Eskiden bir gangsterdir şimdi ise bir finans şirketi sahibidir. Soğuk ve sert görünse de aslında iyi kalpli bir insandır. Oğlu No Ae-Jung’un kızıyla sınıf arkadaşıdır.

Diğer yazılarımızı okumak için tıklayınız.

Dizinin fragmanını izlemek için tıklayınız.

 

 

 

Like
Like Love Haha Wow Sad Angry
Tags:
0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments