HOT STOVE LEAGUE

Hot Stove League, dibe batmış ve sürekli kaybeden bir takımın başarı hikâyesini konu almaktadır. Bir Genel Menajerin takım için neler yapabileceğini gözler önüne sermiştir.

HOT STOVE LEAGUE

hot stove league

Tür: Dram, Aile

Yayıncı: SBS, Netflix

Puan: 8.9

Bölüm Sayısı: 16

Yayın Yılı: 2019

Ülke: Güney Kore

Konusu

hot stove league

Dizi, ligin son sırasında olan bir beyzbol takımı ve bu takımı yeniden yapılandıran Genel Menajer Baek Seung-Soo etrafında dönmektedir. Dreams adlı beyzbol takımı kaybedenler takımı olarak adlandırılmış ve ligin son sırasında yer almaktadır ve sürekli eleştiri okları altındadır. Bunun üzerine takım menajer arayışına girer ve başarılı bir menajer olan Baek Seung-Soo ile anlaşmaya varır.

Baek Seung-Soo değişik spor dallarında menajerlik yapış ancak beyzbol ile daha önce hiç ilgilenmemiştir. Onun takımları başarıya ulaşmış ancak sürekli lağvedilmişlerdir. Dreams takımının başına geldikten sonra beyzbol ile ilgili araştırmalar yapmaya başlamış ve Dreams takımını yeniden kurmaya çalışmıştır. Bu süreçte birçok eleştiri ve tepki almış ancak o amacından hiçbir zaman vazgeçmemiştir.

Karakterler

hot stove league

Namkoong Min

hot stove league

Dizide, Baek Seung-Soo karakterine hayat vermiştir. Dreams beyzbol takımının Genel Menajeridir. Dreams takımına geldikten sonra takımı baştan aşağı yenilemeye başlamıştır. Bu süreçte birçok itiraz ve eleştiri ile karşılaşmıştır. Soğuk bir kişiliğe sahip olmasına rağmen insanlar ona saygı duymaktadır. Zeki bir karaktere sahiptir.

Park Eun-Bin

hot stove league

Dizide, Lee Se-Young karakterini canlandırmaktadır. O, Dreams beyzbol takımının operasyon şefi olarak çalışmaktadır. Takımına oldukça bağlı bir çalışandır. Takımının değişimini çok onaylamasa da yanlışlar karşısında sessiz kalmamaktadır. Zeki, çalışkan ve neşeli bir karaktere sahiptir.

Oh Jung-Se

hot stove league

Dizide, Kwon Kyung-Min karakterine hayat vermiştir. Dreams beyzbol takımının Yönetici vekilidir. Dreams takımı ile farklı amaçları vardır. Genel Menajer Baek Seung-Soo ile araları çok iyi değildir.

Diğer yazılarımızı okumak için tıklayınız.

Dizinin fragmanını izlemek için tıklayınız.

Like
Like Love Haha Wow Sad Angry
Tags:
0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments