POLİSİYE DİZİ: THE VEIL

The Veil, gerilim ve suç konulu dizi severler için oldukça tatmin edici bir dizidir. Bol aksiyon sahneli ve gerilim dolu bir dizidir.

POLİSİYE DİZİ: THE VEIL

the veil

Tür: Suç, Polisiye, Dram, Aksiyon

Yayıncı: MBC, Wavve

Bölüm Sayısı: 12

Yayın Yılı: 2021

Ülke: Güney Kore

Konusu

the veil

Dizi, bir NIS ajanı olan Han Ji-Hyuk etrafında dönmektedir. Han Ji-Hyuk NIS’in en gözde ve en yetenekli ajanlarından birisidir. Ancak takımı ile gittiği görev başarısız olur ve Han Ji-Hyuk ortadan kaybolur ve NIS bir krizin içerisine girer. 1 yıl sonra geri dönen Han Ji-Hyuk artık eskisi gibi değildir ve kendisini NIS içerisindeki haini bulmaya adamıştır.

Han Ji-Hyuk, artık bir yıl önce olan hiçbir şeyi hatırlamıyordur. Onun tek amacı haini yakalamaktır. Bunu yaparken kimseye güvenmemekte ve herkesten şüphe duymaktadır. O sadece yeni ortağı Yoo Je-Yi’nin yardımını kabul etmiş ve çoğu davayı birlikte çözmüşlerdir. The Veil, gerilim ve suç konulu dizi severler için oldukça tatmin edici bir dizidir. Bol aksiyon sahneli ve gerilim dolu bir dizidir.

Karakterler

the veil

Namkoong Min

the veil

Dizide, Han Ji-Hyuk karakterine hayat vermiştir. O bir NIS ajanıdır. NIS’in en iyi ve en yetenekli saha ajanıdır. Aldığı bütün görevlerde başarılı olmasıyla bilinir. Ancak son görevlerinde bir içlerindeki hainden dolayı başarısız olmuş ve sahadaki diğer arkadaşlarını kaybetmiştir. Bundan dolayı büyük bir intikam duygusuyla doludur ve tek hedefi haini yakalamaktır. Soğuk, yetenekli ve gözü kara bir karaktere sahiptir.

Kim Ji-Eun

the veil

Dizide, Yoo Je-Yi karakterini canlandırmaktadır. O, NIS ajanı ve Han Ji-Hyuk’un ortağıdır. O, bilgi toplamakta oldukça yeteneklidir. Ajan Han Ji-Hyuk’a kendi isteği ile yardım etmektedir. Kayıp babasının davasını araştırmaktadır. Yardımsever ve cesur bir karaktere sahiptir.

Park Ha-Sun

the veil

Dizide, Seo Soo-Yeon karakterine hayat vermiştir. Bir NIS ajanı ve suç bilgi merkezi ekibinin lideridir. Ajan Han Jİi-Hyuk ile son zamanlarda arası iyi değildir. Herkesten sakladığı sırları vardır.

Diğer yazılarımızı okumak için tıklayınız.

Dizinin fragmanını izlemek için tıklayınız.

Like
Like Love Haha Wow Sad Angry
2
Tags:
0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments