THE GODDES OF REVENGE

The Goddes Of Revenge, sosyal medyayı intikam aracı olarak kullanan eski bir muhabirin etrafında dönmektedir. Sosyal medya üzerinden intikamını alarak, üstü kapanan davaları çözmeye başlamıştır.

THE GODDES OF REVENGE

the goddes of revenge

Tür: Dram, Aksiyon, Gizem, Suç

Yayıncı: TV Chosun

Puan: 8.5

Bölüm Sayısı: 16

Yayın Yılı: 2021

Ülke: Güney Kore

Konusu

the goddes of revenge

Dizi, eski bir muhabir olan Kang Hae-Ra’nın ve avukat olan Cha Min-Joon’un etrafında dönmektedir. Kang Hae-Ra ünlü biriyle evlendikten sonra, mesleğini bırakmış ve kitap yazarlığı yapmaya başlamıştır. Ancak onun hayatı artık tamamen gözler önündedir. Oldukça ünlü birisi haline gelmiştir. Ancak bir gün kendisini bir skandalın içerisinde bulur ve hayatı tamamen alt üst olur.

Kang Hae-Ra kendisini bu skandaldan aklamaya çalışırken avukat Cha Min-Joon ile tanışır. İkili artık birlikte çalışmaya başlar ve üstü kapatılan davaları farklı yollardan çözmeye başlarlar. Kang Hae-Ra kendisine bir intikam bloğu açar ve oradan intikam almak isteyenlere yardım eder ve üstü kapatılan davaların gerçekliğini insanların görmesini sağlar.

Karakterler

the goddes of revenge

Kim Sa-Rang

the goddes of revenge

Dizide, Kang Hae-Ra karakterine hayat vermiştir. O eski bir muhabirdir. Evlendikten sonra ünlenmiş ve yazarlık yapmaya başlamıştır. Ancak kimsenin bilmediği sırları ve acılarla dolu hayatı vardır. Kendisini bir skandalın içinde bulduktan sonra, hayatını farklı bir şekilde devam ettirmeye ve insanlara yardım etmeye başlar. Cesur, kararlı, yardımsever bir karaktere sahiptir.

Yoon Hyun-Min

the goddes of revenge

Dizide, Cha Min-Joon karakterini canlandırmaktadır. O bir avukattır. Farklı sebeplerden dolayı intikam almak istediği insanlar vardır ve bunun için bir plan hazırlamıştır. Kang Hae-Ra’ya davasında ve sonraki davalarda yardım etmeye başlamıştır. Cesur, zeki ve kendinden emin bir karaktere sahiptir. Kang Hae-Ra’yı tanıdıkça onun nasıl bir insan olduğunu anlamıştır.

Yoon So-Yi

the goddes of revenge

Dizide, Goo Eun-Hye karakterine hayat vermiştir. O babasının ajansını devralmış ve orayı işletmeye başlamıştır. Kang Hae-Ra ile birlikte çalışmaktadır. Kanıt toplamakta ve gizli iş yapmakta oldukça ustadır.

Jung Eui-Jae

the goddes of revenge

Dizide, Kim Hyun-Sung karakterini canlandırmaktadır. Kang Hae-Ra ve Goo Eun-Hye ile birlikte çalışmaktadır. Kang Hae-Ra ile tanışması kötü olsa da, O Hae-Ra’ya yardım etmeye karar vermiştir.

Diğer yazılarımızı okumak için tıklayınız.

Dizinin fragmanını izlemek için tıklayınz.

Like
Like Love Haha Wow Sad Angry
Tags:
0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments