VOICE 4

Voice 4, önceki sezonlarla aynı konuya sahip olsa da işleniş bakımından daha farklıdır. Aksiyon sahnelerinin ön planda olduğu dizi, yayınlandığı tarihten beri yüksek reytinge sahiptir.

VOICE 4

voice 4

Tür: Gerilim, Polisiye, Suç, Dram, Aksiyon

Yönetmen: Shin Yong-Hwi

Yayıncı: tvN

Bölüm Sayısı: 14

Sezon: 4

Yapım Yılı: 2021

Ülke: Güney Kore

Konusu

voice 4

Voice 4, konu olarak önceki sezonlara benzemektedir. Ses profilcisi dedektif Kang Kwon-Joo bu sezonda, yeni ortağı Derek Jo ile kendisini taklit ederek insanları öldüren bir katilin peşine düşmüştür. Kang Kwon-Joo, kendisini çok iyi tanıyan ve kendisi gibi ses yeteneğine sahip olan bu katili yakalamak için her yolu denemeye kararlıdır. Bunun için de Derek Jo’nun yardımına ihtiyacı vardır. Derek Jo, Los Angeles polis departmanında ekip lideri olarak görev yapan bir dedektiftir.

Oldukça zeki olan Derek, olay yeri incelemede ileri bir yeteneğe sahiptir. Annesi öldükten sonra ABD’de yaşayan Derek’in bir kız kardeşi vardır. Güney Kore’ye görev için geldiği esnada seri katil tarafından kardeşini kaybeden Derek, güvensizlik yaşamasına rağmen Kang Kwon-Joo ile ortak olmayı kabul eder. Bu şekilde hem Derek kardeşinin katilini hem de Kang Kwon-Joo kendisini taklit eden katili yakalayacaktır. Ancak karşılarındaki kişi, onları çok iyi tanıyan ve oldukça zeki olan bir seri katildir. Voice 4, önceki sezonlarla aynı konuya sahip olsa da işleniş bakımından daha farklıdır. Aksiyon sahnelerinin ön planda olduğu dizi, yayınlandığı tarihten beri yüksek reytinge sahiptir.

Karakterler

voice 4

Lee Ha-Na

voice 4

Dizide, 112 acil çağrı merkezinde çalışan dedektif Kang Kwon-Joo karakterine hayat vermiştir. İleri derecede duyma yeteneğine sahip olan kang Kwon-Joo bu sezonda Derek Jo ile ortak olmuştur. O, kendisini taklit eden ve Derek Jo’nun kardeşini öldüren katili yakalamak için her yolu denemeye kararlıdır. Bu sezonda yaşadığı travmalar gün yüzüne çıkmaktadır.

Song Seung-Heon

voice 4

Dizide, Los Angeles polis departmanında ekip lideri olarak görev yapan Derek Jo karakterini canlandırmaktadır. Oldukça yetenekli bir dedektiftir. Kariyerinde ilerlemek için birçok alanda eğitim almıştır. Olay yeri imcelemek konusunda ileri bir yeteneğe sahiptir. Küçük yaşta annesini kaybetmiş ve kardeşi ile birlikte ABD’de büyümüştür. Bu onda travmaya sebep olmuştur. Kardeşi bir seri katil tarafından öldürülmüştür. Derek katili yakalamak için Kang Kwon-Joo ile ortak olmuştur.

Suç Dizisi Voice ve diğer yazılarımızı incelemek için tıklayınız.

Dizinin fragmanını izlemek için tıklayınız.

Like
Like Love Haha Wow Sad Angry
Tags:
0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments