THE DEVIL JUDGE

Yeni yayınlanan diziler arasında olan The Devil Judge, konusu ile ilgi çekmiştir. Diğer hukuk dizilerinin aksine konusu farklı bir şekilde işlenmiştir.

THE DEVIL JUDGE

the devil judge

Tür: Hukuk, Gizem, Dram, Aksiyon

Yönetmen: Choi Jung-Kyu

Yayıncı: tvN

Bölüm Sayısı: 16

Yapım Yılı: 2020-2021

Ülke: Güney Kore

Konusu

the devil judge

Dizi, mahkeme salonunu realite şov yapan bir yargıcın ve onun karanlık geçmişinin araştıran genç yargıç Kim Ga-On etrafında dönmektedir. Baş yargıç olan Kang Yo-Han, mahkeme salonunu halka açarak, mahkeme salonunu bir televizyon şovu haline dönüştürmüştür. Halka canlı yayın aracılığıyla oy kullanma hakkı vermiş ve suçluların halk tarafından yargılanmasına olanak sağlamıştır. Kang Yo-Han, halk tarafından çok sevilen bir insan olsa da karanlık bir geçmişe sahiptir. Herkes tarafından dışlanan bir çocuk olarak yetişmiştir.

Kim Ga-On, ailesini trajik bir olay sonucu kaybetmiş genç ve çalışkan bir yargıçtır. Kang Yo-Han ile çalışmasının asıl sebebi onun gerçek benliğini ortaya çıkartmaktır. Kim Ga-On çalışkan ve hırslı bir yargıçtır. Kan Yo-Han’ın kimliğini ortaya çıkartmak için her yolu deneyecektir. Yeni yayınlanan diziler arasında olan The Devil Judge, konusu ile ilgi çekmiştir. Diğer hukuk dizilerinin aksine konusu farklı bir şekilde işlenmiştir.

Karakterler

the devil judge

Ji Sung

the devil judge

Dizide baş yargıç Kang Yo-Han karakterine hayat vermektedir. Zengin bir ailenin tek varisi olarak kalmıştır. Ailesini trajik bir olay sonucu kaybetmiştir. Karanlık bir geçmişe sahiptir ve bunu daima saklamaktadır. Adalete ve hiçbir insana güveni olmayan ve her şeyi bir eğlence olarak gören bir karaktere sahiptir. Mahkeme salonunu bir televizyon şovuna çevirerek kendi gösterisini yapar. Aslında onun herkesten sakladığı bir hedefi vardır.

Jinyoung

the devil judge

Dizide yardımcı yargıç Kim Ga-On karakterini canlandırmaktadır. Ailesini genç yaşta, trajik bir şekilde kaybetmiştir. Bu olay onda bir travma yaratmıştır. Genç yaşına rağmen çalışkan, azimli ve işini olması gerektiği gibi yağan bir yargıçtır. Kan Yo-Han’ın gerçek kimliğini ortaya çıkarmaya çalışmakta ve bu hedef için her yolu denemektedir.

Kim Min-Jung

the devil judge

Dizide Jung Sun-Ah karakterine hayat vermektedir. Bir sosyal sorumluluk vakfında en yetkili kişilerden birisidir. Çalışkan, hırslı ve azimli bir karaktere sahiptir. Kang Yo-Han’ın gerçek kimliğini araştıran ve onu en çok zorlayan kişilerden birisidir.

Park Gyu-Young

the devil judge

Dizide Yoon Soo-Hyun karakterini canlandırmaktadır. Bir polis memurudur. Cesur bir karaktere sahiptir. Kim Ga-On’un çocukluk arkadaşıdır ve onu küçüklükten beri sevmektedir. Kim Ga-On için yapamayacağı hiçbir şey yoktur.

Diğer yazılarımızı okumak için tıklayınız.

Dizinin fragmanını izlemek için tıklayınız.

Like
Like Love Haha Wow Sad Angry
Tags:
0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments