SUÇ DİZİSİ: VOICE

4 sezondan oluşan Voice dizisinin her bölümünde ayrı bir aksiyon yaşanmaktadır. Aksiyon severler için oldukça tatmin edici bir dizi olan Voice’in 4. sezonu Haziran’da yayınlanacaktır.

SUÇ DİZİSİ: VOICE

voice

Tür: Gerilim, Dram, Suç, Aksiyon, Polisiye

Yönetmen: Kim Do-Hyuk

Yayıncı: OCN

Puan: 7.9

Bölüm Sayısı: 16

Sezon: 4

Yapım Yılı: 2016

Ülke: Güney Kore

Konusu

Dizi, 112 acil çağrı merkezinde çalışan bir ses profilcisi ve bir dedektifin etrafında dönmektedir. Ses profilcisi olan Kang Kwon-Joon ve dedektif Moo Jin-Hyuk, öldürülen yakınlarının katilinin birlikte yakalamaya çalışırlar. Kang Kwon-Joon bir gün, çağrı merkezinde, hem babasının hem de dedektif Moo Jin-Hyuk’un eşinin öldürülmesine tanıklık eder. Ancak onun mahkemede verdiği ifadeye kimse inanmaz. Bu olaydan sonra Amerika’ya giden Kang Kwon-Joon, profesyonel bir polis olarak geri döner ve Golden Time timini kurarak müdürlüğünü yapar.

Dedektif Moo Jin-Hyuk ise bu timde baş dedektif olarak görev alır ve Kang Kwon-Joon ile yakınlarını öldüren katilin peşine düşerler. Onların ortak noktası yakınlarını aynı kişinin öldürmesidir. Voice dizisi toplam 4 sezondan oluşmaktadır. 3 sezonu da ilgiyle takip edilmiştir. 4. Sezonu Haziran’da yayınlanacak dizinin her bölümünde ayrı bir aksiyon yaşanmaktadır. Aksiyon severler için oldukça tatmin edici bir dizidir.

Karakterler

voice

Jang Hyuk

voice

Dizide ünlü bir dedektif olan Moo Jin-Hyuk karakterine hayat vermiştir. Polis teşkilatı içerisinde ün salmış bir dedektiftir. İşine bağlı, cesur, inatçı ve kafasına koyduğunu yapan bir karakterdir. Eşini kaybettikten sonra hayatı tamamen değişmiştir. Eşini öldüren katili yakalamak için her yolu denemiş ve Kang Kwon-Joon’un ekibine katılmıştır.

Lee Ha-Na

voice

Dizide, Kang Kwon-Joon karakterini canlandırmıştır. Acil çağrı merkezinde çalışan bir ses profilcisidir. Kimsenin duyamadığı sesleri duyma gibi bir yeteneğe sahiptir. Babasını kaybettikten sonra Amerika’ya giderek eğitim almış ve profesyonel bir ses profilcisi olmuştur. Soğuk bir karaktere sahiptir. Kurduğu Goldan Time ekibiyle, çağrı merkezini daha aktif ve hızlı hale getirmiştir. Dedektif Moo Jin-Hyuk ile babasının katilini aramaktadır.

Kim Jae-Wook

voice

Dizide Moo Tae-Goo karakterine hayat vermiştir. Zengin bir ailenin tek oğludur. Kimsenin bilmediği karanlık sırları vardır. En büyük düşmanı Moo Jin-Hyuk ve Kang Kwon-Joon’dur.

Diğer yazılarımızı okumak için tıklayınız.

Dizinin fragmanını izlemek için tıklayınız.

Like
Like Love Haha Wow Sad Angry
Tags:
0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments