RULER: MASTER OF THE MASK

Ruler: Master of The Mask bol aksiyonlu bir Kore dönem dizisidir. Dizinin son bölümüne kadar aksiyon sahneleri vardır. Sadaket, aşk ve arkadaşlığın işlendiği, bol aksiyonlu, keyifli bir dizidir.

RULER: MASTER OF THE MASK

 Konusu

ruler master of the mask

1700’lü yıllarda, Joseon Hanedanlığı döneminde, halkının iyiliği için ve krallığını kurtarmak için mücadele veren Veliaht Prens’in hikâyesini anlatmaktadır. Lee Sun doğduğunda zehirlenerek ölümden dönmüştür. Artık ona hiçbir zehir ölümcül etki bırakmayacaktır. Babası onu Pyunsoo örgütünden korumak için hasta olduğunu söyleyerek, maske takmak zorunda bırakmıştır.

Lee Sun gençliğinin çoğunu bu maskeyle geçirmek zorunda kalmış ve insanların tuhaf eleştirilerine maruz kalmıştır. Lee Sun, Pyunsoo örgütüyle mücadele etmeye karar vererek, hem krallığını kurtarmak hem de ailesinin intikamını almak istemiştir. Ancak O, bunu yaparken kan dökmek istemiyordu. Bu mücadelede her türlü zorlukla karşılaşan Lee Sun, birçok defa ihanete uğramıştır. O, bu mücadelede sevdiklerini korumak için her şeyi yapacaktır.

Tür: Romantik, Tarih, Aksiyon

Yayıncı: MBC

Bölüm Sayısı: 20

Yayın Yılı: 2016-2017

Ülke: Güney Kore

Karakterler

Yoo Seung-Ho

ruler master of the mask

Dizide, Veliaht Prens Lee Sun karakterini canlandırmaktadır. Onun karakteri, cesur, duygusal, yardımsever ve halkı için mücadele eden bir yapıya sahiptir. O, halkı ezerek, insanları zor kullanarak etrafında toplayan Pyunsoo örgütüyle mücadele etmektedir. Ailenin ne olduğunu, arkadaşlığın ve aşkın önemini bilen kişiliktir. Dizide Lee Ga-Eun karakterine âşıktır.

Kim So-Hyun

ruler master of the mask

Nok-Du dizisinde de karşımıza çıkan Kim So-Hyun, bu dizide bir komutanın kızı olan Lee Ga-Eun karakterine hayat vermiştir. Cesur, adaletli ve zeki bir karaktere sahiptir. Babasının ölümünden Veliaht Prens’i sorumlu tutarak ondan intikam almak istemiştir. O, Veliaht Prens’e âşık olmuştur.

L

ruler master of the mask

Dizide alt tabakadan gelen Lee Sun karakterini canlandırmaktadır. Veliaht Prens ile aynı isme sahiptir. O, Veliaht Prens’in yerine geçerek sahte kral olmuştur. Cesur ve zeki bir karaktere sahiptir. Lee Ga-Eun’a âşıktır.

Yoon So-Hee

ruler master of the mask

Dizide, Pyunsoo örgüt liderinin torunu Kim Hwa-Goon karakterine hayat vermiştir. O, Veliaht Prens’i ilk gördüğü andan itibaren sevmektedir. Oldukça zeki bir karaktere sahiptir. Veliaht Prens’e sadıktır. Onun için dedesi ve örgütle mücadele edecektir.

Heo Jun-Ho

ruler master of the mask

Dizide, Pyunsoo’nun lideri Dae Mok karakterini canlandırmıştır. Zalim, gaddar ve hırslı bir karakteri vardır. Örgütü için yapamayacağı hiçbir şey yoktur.

Diğer yazılarımızı okumak için tıklayınız.

 

Like
Like Love Haha Wow Sad Angry
67
Tags:
0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments