K-DRAMA: TRUE BEAUTY

True Beauty dizisi yayınlandığı günden bu zamana ilgiyle izlenmiş ve gündeme oturmuştur. Gerek başroller gerekse dizi gündemde olmaya devam etmektedir.

K-DRAMA: TRUE BEAUTY

true beauty

Tür:  Gençlik, Romantik, Komedi

Yönetmen: Kim Sang-Hyub

Yayıncı: tvN

Yapım Yılı: 2020-2021

Ülke: Güney Kore

Konusu

true beauty

True Beauty dizisi, Yaongyi’nin yazdığı True Beauty webtoonundan uyarlanmıştır. Dizi, görünüş açısından iyi olmayan ve bu konuda kendisine güveni olmayan Lim Joo-Kyung’un yaşadıklarını anlatmaktadır. Lim Joo-Kyung, görünüş açısından iyi olmadığı için arkadaşları tarafından dışlanmış ve aşağılanmıştır. Lim Joo-Kyung ve ailesi eski evlerine taşındıktan sonra, Saebom Lisesinde okumaya başlamıştır. Bu liseye başlamadan önce tamamen kendisini değiştiren Lim Joo-Kyung, eski okulunda yaşadıklarını tekrar yaşamak istememektedir.

O, artık makyaj yaparak kendisini tamamen değiştirmiş ve farklı biri gibi görünmeye başlamıştır. Burada arkadaş edinmeye başlayan Lim Joo-Kyung, Lee Su-Ho ile tanıştıktan sonra bazı şeyler değişmeye başlamıştır. O ve Lee Su-Ho birbirleriyle sırlarını paylaşmış ve zamanla yakınlaşmaya başlamıştır. True Beauty dizisi yayınlandığı günden bu zamana ilgiyle izlenmiş ve gündeme oturmuştur. Gerek başroller gerekse dizi gündemde olmaya devam etmektedir.

Karakterler

true beauty

Mun Ka-Young

true beauty

Dizide Lim Joo-Kyung karakterine hayat vermektedir. O, görünüşü dolayısıyla aşağılanmış ve dışlanmıştır. Bundan dolayı kendine olan güveni azalmıştır. Neşeli, kararlı ve duygusal bir yapısı vardır. Yeni lisesine başlarken kendisini makyaj ile değiştirmiş ve insanlardan yüzünü saklamak için sürekli makyaj yapmaktadır. Lee Su-Ho’ya karşı bazı duygular beslemektedir.

Cha Eun-Woo

true beauty

Dizide, Lee Su-Ho karakterini canlandırmaktadır. Görünüşü ve notları iyi olan Su-Ho’nun basketbolda da iyi bir yeteneğe sahiptir. Lisede herkesten büyük ilgi görmektedir. İnsanlara karşı soğuk birisidir. Lim Joo-Kyung ile tanıştıktan sonra ona karşı bazı şeyler hissetmeye başlamıştır.

Hwang In-Yeop

true beauty

Dizide Han Seo-Joon karakterine hayat vermektedir. Yüzünün güzelliğinden dolayı oldukça popülerdir. Dizinin kötü çocuğu rolündedir. Soğuk bir görünüme sahip olsa da, kibar ve sıcak bir kalbi vardır. Lee Su-Ho, Han Seo-Joon ve Lim Joo-Kyung bir aşk üçgeni içerisindedir.

 

Diğer yazılarımızı okumak için tıklayınız.

Dizinin fragmanını izlemek için tıklayınız.

Like
Like Love Haha Wow Sad Angry
Tags:
0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments