K-DRAMA: HEALER

Healer Kore’de en çok izlenen aksiyon dizileri arasındadır. Gerek oyuncuları gerekse konusu ile oldukça dikkat çeken yapımlar arasındadır. Healer, keyifle izlenilebilecek bir aksiyon dizisidir.

K-DRAMA: HEALER

healer

Tür: Romantik, Komedi, Aksiyon

Yönetmen: Lee Jung-Sub

Yayıncı: KBS2

Bölüm Sayısı: 20

Yapım Yılı: 2014-2015

Ülke: Güney Kore

Konusu

healer

Dizi, Healer olarak bilinen Seo Jung-Hoo ve internet muhabiri olan Chae Young-Shin etrafında dönmektedir. Seo Jung-Hoo kendisini Healer olarak tanıtmaktadır. O, para karşılığı gizli görevler yapmaktadır. Babasını küçük yaşta kaybeden Jung-Hoo, annesinin evlenmesi sonucu, tek başına büyümüştür. Çocukluğu sorunlarla ve acılarla geçmiştir. Onun yolu Chae Young-Shin ile kesişecek ve hayatları değişecektir.

Bir internet muhabiri olan Chae Young-Shin, babasını küçük yaşta kaybetmiş ve annesinden ayrı yaşamak zorunda kalmıştır. O, büyük bir yapık şirketinde popüler muhabir olan Kim Moon-Ho’ya hayrandır ve onun gibi olmak istemektedir. Kim Moo-Ho, geçmişte yaşanan bir olayı çözmek istemektedir. Bu olayı çözmeye çalışırken yolu bir şekilde Seo Jung-Hoo ve Chae Young-Shin ile kesişecektir. Onlar birlikte bir mücadelenin içine girecekler ve geçmişteki olayları çözmeye başlayacaklardır.

Karakterler

healer

Ji Chang-Wook

healer

Onu, The K2 dizisinden yakından tanıyoruz. Ji Chang-Wook, aksiyon dizilerine uyum sağlaması ile bilinmektedir. Bu dizide, bir Healer olan Seo Jung-Hoo karakterini canlandırmıştır. Para karşılığı tehlikeli ve gizli görevler yapmaktadır. Sezgileri kuvvetli ve oldukça zeki bir insandır. Dövüşme yetenekleri ile ön plandadır. Onun yolu Chae Young-Shin ve Kim Moon-Ho ile kesişecek ve hayatı tamamen değişecektir. Kendisini sırların içinde bulacak ve Chae Young-Shin’e âşık olacaktır.

Park Min-Young

healer

Dizide, Someday News’de internet muhabiri olan Chae Young-Shin karakterini canlandırmıştır. Neşeli, zeki ve cesur bir kızdır. Popüler muhabir Kim Moon-Ho’ya hayrandır ve onun gibi bir muhabir olmak istemektedir. Healer ile tanıştıktan sonra hayatı değişecek ve ona karşı bazı hisler beslemeye başlayacaktır.

Yoo Ji-Tae

healer

Dizide popüler bir muhabir olan, Kim Moon-Ho karakterine hayat vermiştir. İşine oldukça bağlı bir muhabirdir. Abisi büyük bir medya şirketinin sahibidir. Geçmişteki yanlışları düzeltmek için Healer ve Chae Young-Shin ile birlikte çalışmaya başlar. Chae Young-Shin’e iyi bir muhabir olması için yardım eder. O, abisine rağmen, doğruları ortaya çıkartmak ve yanlışları düzeltmek için mücadele eder.

 

Diğer yazılarımızı okumak için tıklayınız.

Like
Like Love Haha Wow Sad Angry
Tags:
0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments