K-DRAMA: HE IS PSYCHOMETRIC

İnsanların anılarını görme yeteneği olan Lee An’ın hikayesi diziyi hem keyifli hem de gizemli hale getirmiştir. He is psychometric ailece izlenebilecek keyifli bir gençlik dizisidir.

K-DRAMA: HE IS PSYCHOMETRIC

he is psychometric

Konusu

Dizi, dokunduğu şeylerin geçmişini okuma yeteneği olan Lee An ve geçmişini herkesten saklamaya çalışan Yoon Jae-In’in etrafında dönmektedir. Lee An küçük yaşta annesini ve babasını acı bir şekilde kaybetmiştir. Daha sonra yeteneği olan Lee An, bu yeteneğini iyi şeyler için kullanmıştır.

Yoon Jae-In’in babası katil olduğu iddia edilerek hapse girmiştir. O, babasını kurtarmak ve geçmişini saklamak için mücadele etmektedir. Babasını kurtarmak için çok çalışıp iyi yerlere gelmek istiyordur. O ve Lee An’ın bir şekilde yolları kesişir ve ikisi gizemli olayları birlikte çözmeye çalışır.

Tür: Romantik, Komedi, Gerilim, Fantastik

Yayıncı: TVN

Bölüm Sayısı: 16

Yapım Yılı: 2018-2019

Ülke: Güney Kore

Karakterler

he is psychometric

Jinyoung

he is psychometric

Dizide psikometrik yeteneği olan Lee An karakterine hayat vermiştir. İnsanların geçmişlerine bakarak olayları çözmeye çalışır. Cesur, neşeli, tembel bir karaktere sahiptir. Görünümü iyidir ancak zeki biri değildir. Yoon Jae-In karakterine âşıktır.

Shin Ye-Eun

he is psychometric

Dizide Yoon Jae-In karakterini canlandırmıştır. Polis memurudur. Geçmişini herkesten özellikle Lee An’dan saklamaya çalışır. Cesur ve zeki bir karaktere sahiptir. Adaleti saplamak isteyen gururlu bir yapısı vardır. Lee An ile tanıştıktan sonra hayatında bir takım değişiklik olacaktır.

Kim Kwon

he is psychometric

Dizide savcı olan Kang Sung-Mo karakterine hayat vermiştir. Lee An onu abisi olarak görmektedir ve birlikte yaşamaktadırlar. Soğuk bir karakterine sahiptir ve insanlardan gizlediği sırları vardır.

Dasom

he is psychometric

Dizide soruşturma biriminde dedektif olan Eun Ji-Soo karakterini canlandırmıştır. Lee An ile arası çok iyidir ve onun yeteneklerini bilmektedir. Neşeli, cesur ve kararlı bir yapıya sahiptir. Savcı Kang Sung-Mo karakterine âşıktır.

Diğer yazılarımız okumak için tıklayınız.

Dizinin fragmanını izlemek için tıklayınız.

Like
Like Love Haha Wow Sad Angry
1
Tags:
0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments