K-DRAMA: ANGEL’S LAST MISSION: LOVE

  • Home
  • Dizi
  • K-DRAMA: ANGEL’S LAST MISSION: LOVE

Angel’s Last Mission: Love melek insan konulu Kore yapımı bir dizidir. Bir görev için bir insana yardım etmeye çalışan Dan için işler zora girecek ve bir çıkmaza girecektir.

K-DRAMA: ANGEL’S LAST MISSION: LOVE

angel's last mission: love

Tür: Romantik, Komedi, Fantastik, Dram

Yönetmen: Lee Jung-Sub

Yayıncı: KBS2

Bölüm Sayısı: 32

Yapım Yılı: 2018-2019

Ülke: Güney Kore

Konusu

angel's last mission: love

Dizi, bir melek olan Dan ile insan olan Yeon-Seo arasındaki aşkı konu almaktadır. Dan’a bir görev verilir. Bu görev, Yeon-Seo’nun gerçek aşkı bulmasına yardım etmektir. Onun bu görevi 100 gün içerisinde gerçekleştirmesi gerektir. Eğer başarılı olmazsa cennete gidemeyecek ve yok olacaktır. Ancak Dan, Yeon-Seo’nun gerçek aşkı bulmasını sağlarken, kendisi ona âşık olmaya başlayacak ve bazı gerçekleri öğrenecektir.

Lee Yeon-Seo, ailesini erken yaşta kaybetmiş ve yetim kalmıştır. Ailesi varlıklıdır ve bir şirketleri vardır. Bir gün bale yaparken bir kaza geçirir ve görme yetisini kaybederek baleyi bırakır. O yaşadıklarından dolayı kendisini kapatmış ve kimseye güvenmemeye başlamıştır. Ancak Dan ile tanıştıktan sonra duygusal olarak değişim yaşayacak ve hayatı tekrar düzene girmeye başlayacaktır.

Karakterler

angel's last mission: love

L

angel's last mission: love

Dizide melek olan Dan karakterine hayat vermiştir. Neşeli, iyimser ve kararlı bir yapısı vardır. Cennete gidebilmek için Yeon-Seo’nun gerçek aşkı bulmasına yardım edecektir. Ancak onun için işler değişecek ve Yeon-Seo’ya âşık olarak ona yardım etmeye başlayacaktır. Ancak Yeon-Seo’nun katılaşmış kalbi ve güvensizliği işleri zora sokacaktır.

Shin Hye-Sun

angel's last mission: love

Dizide, yetenekli bir balerin olan Lee Yeon-Seo karakterini canlandırmıştır. Geçirdiği kazadan dolayı görme yetisini kaybetmiş ve balerinliği bırakmıştır. Ayrıca O sevdiklerini de kaybetmiştir. Yaşadıklarından dolayı içine kapanmış ve herkese karşı duvar örerek, soğuk davranmaya başlamıştır. O, insanlara güvenmemektedir ve kalbi aşka tamamen kapalıdır. Ancak Dan ile tanıştıktan sonra, hem ona karşı bir şeyler hissedecek hem de hayatı değişecektir.

Lee Gong-Gun

angel's last mission: love

Dizide sanat yönetmeni olan Ji Knag-Woo karakterine hayat vermiştir. Çalıştığı şirketin en genç ve yetenekli sanat yönetmenidir. O, Yeon-Seo’yu tekrar bale yapmaya ikna etmeye çalışmaktadır. Herkesten sakladığı bir yüzü ve sırları vardır.

 

 

Diğer yazılarımızı okumak için tıklayınız.

Dizinin fragmanını izlemek için tıklayınız.

Like
Like Love Haha Wow Sad Angry
Tags:
0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments