HELLO, ME!

Hello, Me! komedi ve fantastik konulu Netflix dizisidir. Ban Ha-Ni’nin kendi geçmişi ile karşılaşması izleyenlere hem güldürmüş hem de hüzünlendirmiştir.

HELLO, ME!

hello Me

Tür: Komedi, Romantik, Fantastik

Yönetmen: Lee Hyun-Seok

Yayıncı: KBS2, Netflix

Puan: 7.4

Bölüm Sayısı: 16

Yapım Yılı: 2021

Ülke: Güney Kore

Konusu

hello Me

Dizi, 37 yaşında kendi benliğini arayan Ban Ha-Ni’nin etrafında dönmektedir. Ban Ha-Ni, bekâr ve işsiz kalma riski ile karşı karşıya kalan bir kişidir. Her şeye rağmen hayata pozitif bakmaya ve insanlara iyi niyetle yaklaşmaya devam etmiştir. Bir gün karşısına, 17 yaşındaki hali çıkar. Şimdiki karakterinin tam zıttı ile karşılaşan Ban Ha-Ni, ona sımsıkı tutunmaya başlamıştır. Ban Ha-ni aşırı derece iyimser bir kişiliktedir. 17 yaşındaki hali onun bazı davranışlarını yıkmaya ve geçmişi ile yüzleşmeye yardımcı olmuştur.

Gençliğinde bir pop yıldızı olmak isteyen Ban Ha-Ni, bu isteğinden dolayı bazı olaylara sebebiyet vermiştir. Bundan ötürü hayatı boyunca kendisini suçlu hissederek yaşamıştır. 17 yaşındaki hali ile girdiği maceralar onu farklı yerlere sürükleyecektir. Bu süreçte hayatına yeni insanlar katacak ve bilinmeyen yönlerini insanlara gösterecektir. Hello, Me!, hem dram hem de komedi ağırlıklı bir dizidir. İnsanları hüzünlendirirken güldüren bir konuya sahiptir.

Karakterler

hello Me

Choi Kang-Hee

hello Me

Dizide Ban Ha-Ni karakterine hayat vermiştir. İyi niyetli, saf ve pozitif bir karaktere sahiptir. Her zorluk sonunda bir çözüm bulan bir kişiliktir. İnsanların kendisini kullanmasına izin vermiştir. 17 yaşındaki hali ile karşılaştıktan sonra hayata bakışı değişmeye başlamış ve kendi benliğini bulmuştur. O, artık 17 yaşındaki hali ile zıt karakterlere sahiptir. Geçmişte yaşadığı ağır bir travma vardır ve kendisini suçlu hissederek yaşamıştır.

Lee Re

hello Me

Ban Ha-Ni’nin 17 yaşındaki haline hayat vermiştir. Oldukça renkli, hiperaktif ve agrasif bir kişiliğe sahiptir. Kendisini savunabilen ve kendisini kimseye ezdirmeyen bir karakteri vardır. Bir pop yıldızı olmak istemiştir. Bir anda 37 yaşındaki hali ile karşılaşmış ve bu onu olgun bir insana dönüştürmüştür.

Kim Young- Kwang

hello Me

Dizide Han Yoo-Hyun karakterini canlandırmıştır. Zengin bir aileye mensuptur. Yemek yapma konusunda oldukça iyidir. Ban Ha-Ni’nin çalıştığı şirketin sahibidir.

Eum Moon-Suk

hello Me

Dizide bir yıldız olan Ahn So-Nee karakterine hayat vermiştir. Ban Ha-Ni ile aynı liseye gitmişlerdir. Ona karşı bir şeyler hissetmektedir.

 

Diğer yazılarımızı okumak için tıklayınız.

Dizinin fragmanını izlemek için tıklayınız.

Like
Like Love Haha Wow Sad Angry
Tags:
0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments