FLOWER CREW: JOSEON MARRIAGE AGENCY

  • Home
  • Dizi
  • FLOWER CREW: JOSEON MARRIAGE AGENCY

Bir dönem dizisi olan Flower Crew: Joseon Marriage Agency, farklı konusu ile dikkat çekmektedir. Bir grup çöpçatanın başından geçen maceralar, izleyenlere keyifli dakikalar yaşatmıştır.

FLOWER CREW: JOSEON MARRIAGE AGENCY

flower crew

Konusu

Dizi Joseon Hanedanlığı döneminde geçmektedir. Ülkede Çiçek Grubu olarak adlandırılan bir çöpçatan ajansı vardır. Bu ajans evlilik gibi işleri ayarlar ve işlerinde en iyisidir. Demirci oğlu olarak yetiştirilen Lee Soo, sevdiği kadın olan Gae Ddong ile evlenmek için çiçek grubunun başı olan Ma Hoon’a gider. Aynı zamanda ülkenin kralı hayatını kaybeder ve yeni kral arayışına girilir.

Kral olması için tahta geçirilmek için istenen veliaht prens, suikast sonucu hayatını kaybeder. Geriye bir seçenek kalır o da, demirci olarak yetiştirilen Lee Soo’dur. Lee Soo kralın oğlu olduğunu bilmeden, demirci oğlu olarak yetiştirilmiştir. O, düğün gününde apar topar saraya götürülür ve kendisini büyük bir mücadelenin içinde bulur. Onun, sevdiği kadının ve çiçek grubu başkanı olan Ma Hoon’un hayatı tamamen değişecektir. Onlar kendilerini çetin bir mücadelenin, komploların ve sırların içinde bulur.

Tür: Tarih, Komedi, Aksiyon, Romantik

Yönetmen: Kim Ga-Ram

Yayıncı: JTBC

Bölüm Sayısı: 16

Yapım Yılı: 2019

Ülke: Güney Kore

Karakterler

flower crew

Kim Min Jae

flower crew

Dizide, çiçek grubunun başkanı Ma Hoon karakterine hayat vermiştir. Ülkenin yakışıklısı ve en iyi çöpçatanıdır. Sezgileri kuvvetli ve zeki bir insandır. Abisinin ölümünden sonra babasından ayrılmış ve bir çöpçatan olmuştur. Her türden, her vasıftan insanlara yardım eder ve kimseyi ayırt etmezdi.

Kong Seung-Yeon

flower crew

Dizide Gae Ddong karakterini canlandırmıştır. O, kral Lee Soo’nun ilk aşkı ve evlenmek istediği tek kadındır. Hayatı abisini aramakla geçmiştir. Kimsesi yoktur ve hayatta kalmak, geçinebilmek için her işte çalışmıştır. Neşeli, zeki ve güçlü bir kızdır. Tüm zorluklara göğüs geren Gae Ddong’un hayatı, Maa Hoon ile tanıştıktan sonra değişecektir.

Seo Ji-Hoon

flower crew

Kral Lee Soo karakterini canlandırmıştır. O, kral olduğunu bilmeden bir demirci oğlu olarak yetişmiştir. Bu yüzden halkının nasıl yaşadığını bilmekte ve onları çok iyi anlamaktadır. Kral olduktan sonra hayatı değişen Lee Soo, bazı gerçeklerle yüzleşmek zorunda kalmış ve kendisini birçok komplonun içinde bulmuştur. Gae Ddong onun ilk aşkı ve evlenmek istediği tek kadındır.

Byeon Woo-Seok

flower crew

Dizide çöpçatan grubunun üyesi Do Joon karakterine hayat vermiştir. Do Joon ülkede bilgi tüccarı olarak bilinir ve bilgi toplama işinde ondan iyisi yoktur. Yakışıklılığı ile ülkede nam salmıştır. Geçmişi acılı olan Do Joon, soylu bir aileden gelmektedir. Çiçek grubu başkanı Mo Hoon ile tanışınca hayatı değişmiş ve düzene girmiştir.

Park Ji-Hoon

flower crew

Dizide çiçek grubunun diğer üyesi, Ko Young-Soo karakterini canlandırmıştır. Ülkenin en güzel giyinenidir. Güzel kokulara zaafı vardır. Güzellik ve moda konusundaki yeteneği ile ön plandadır. Geçmişi acılarla doludur.

 

Diğer yazılarımızı okumak için tıklayınız.

Dizinin fragmanını izlemek için tıklayınız.

Like
Like Love Haha Wow Sad Angry
Tags:
0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments