CINDERELLA WITH FOUR KNIGHTS

Cinderella With Four Knights, keyifle izlenilebilecek bir Kore dizisidir. Dizi, bir grup gencin etrafında dönmektedir ve onların aile olmasını konu almaktadır.

CINDERELLA WITH FOUR KNIGHTS

cinderella with four knights

Tür: Romantik, Komedi, Gençlik

Yönetmen: Kwon Hyuk-Chan

Yayıncı: tvN

Bölüm Sayısı: 16

Yapım Yılı: 2016

Ülke: Güney Kore

Konusu

cinderella with four knights

Dizi, Baek Myo’nun “ Cinderallawa Nemyungui Kisa” romanından uyarlanmıştır. Eun Ha-Won küçük yaşta annesini kaybetmiştir. Babasının sonradan evlenmesiyle birlikte, üvey annesi ve üvey kardeşi ile büyümüştür. Ancak ailesi onu dışladığı için daima yalnız kalmıştır. Üniversiteye gitmek ve iyi bir meslek sahibi olmak en büyük hayalidir. Ancak bunun için maddi durumu yeterli değildir. Bir gün karşısına zengin ve yaşlı bir adam çıkar ve ona, Haneul malikânesinde kalmasını ve torunlarına aile olmayı öğretmesini istemiştir. Bunun karşılığında da okumasına yardımcı olacaktır.

Kang Ji-Woon, Kang Hyun-Min ve Kang Seo-Woo birbiriyle anlaşamayan 3 kuzendir. Onlar birlikte yaşamaktan, vakit geçirmekten ve yemek yemekten hiç hoşlanmazlar. Ancak onlar, Eun Ha-Won’un eve yerleşmesiyle değişeceklerdir. Eun Ha-Won,  Haneul malikânesine yerleşerek, Kang Ji-Woon, Kang Hyun-Min, Kang Seo-Woo ve onların koruması olan Lee Yoon-Sung ile birlikte yaşamaya başlar.

Karakterler

cinderella with four knights

Jung Il-Woo

cinderella with four knights

Dizide, Haneul ailesinin üyesi olan Kang Ji-Woo karakterine hayat vermiştir. O, vahşi ve soğukkanlı bir yapıya sahiptir. Kang Hyun-Min’le hiç anlaşamazlar. Eun Ha-Won’u ve Haneul malikânesine yerleşmeyi kabul etmek zorunda kalır ve hayatı değişir. O, Park Hye-Jin ve Kang Hyun-Min bir aşk üçgeninin içerisindedir.

Park So-Dam

cinderella with four knights

Dizide, lise öğrencisi Eun Ha-Won karakterini canlandırmıştır. Zeki ve başarılı bir kız olan Ha-Won’un hayali üniversiteye gitmektir. Babasına çok düşkündür ancak aile üyeleri tarafından dışlanarak büyümüştür. Para kazanmak için birden fazla işte çalışmaktadır. Haneul malikânesine yerleştikten sonra onun için işler değişecektir ve Kang Ji-Woon’dan hoşlanacaktır.

Ahn Jae-Hyun

cinderella with four knights

Dizide, Kang Hyun-Min karakterini canlandırmıştır. O, para ve aşk içerisinde büyümüş ve çapkınlığı ile ünlüdür. İstediği her kadını elde edebileceğini düşünür.

Lee Jung-Shin

cinderella with four knights

Dizide, Kang Seo-Woo karakterini canlandırmıştır. O, popüler bir şarkıcı ve söz yazarıdır. Daima ılımlı birisidir ve anlayışlı bir yapısı vardır. Diğerlerine göre oldukça sakindir. Eun Ha-Won ile en iyi anlaşan kuzendir.

Choi Min

cinderella with four knights

Dizide, Lee Yoon-Sung karakterine hayat vermiştir. O, evin kâhyası ve kuzenlerin korumasıdır. Yumuşak kalpli birisidir ve Eun Ha-Won’a daima yardımcı olmaktadır.

Son Na-Eun

cinderella with four knights

Dizide, Park Hye-Jin karakterini canlandırmıştır. O, bir moda tasarımcısıdır ve güzelliği ile ön plandadır. Küçüklüğünden beri Kang Hyun-Min’i sevmektedir.

Diğer yazılarımızı okumak için tıklayınız.

 

Like
Like Love Haha Wow Sad Angry
Tags:
0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments