BELGESEL, GEZİ, REALITY

Belgesel ve gezi tadında olan Down To Earth with Zac Efron ve Twogether yapımlarını sizler için derledik.  Her iki yapımda da hem eğlenceyi yaşayacak hem de dünyanın farklı şehirlerinden  bazı bilgiler edineceğiz.

BELGESEL,GEZİ, REALITY

DOWN TO EARTH WITH ZAC EFRON

belgesel

Tür: Web Belgeseli, Gezi, İnceleme

Sezon: 1

Bölüm Sayısı: 8

Yapım Yılı: 2020

Yayıncı: Netflix

Ülke: ABD

Konusu

belgesel

Belgesel, gezi ve inceleme tadında olan bu Yapım Zac Efron önderliğinde hayata geçirilmiştir. Hollywood yıldızı Zac Efron’ı hepimizi yakından tanıyoruz. O, Hollywood’un en iyi oyuncularından birisidir. Filmleriyle adından sıkça söz ettiren Zac Efron, son zamanlarda ise yayınladığı bu belgesel ile farklı bir yönünü gözler önüne sermiştir. Sağlıklı ve doğal yaşamı hayatında ön plana çıkaran Zac, bunu Netflix aracılığı ile bizlere de göstermiştir. Bu yapımında ona Darin Olien’da eşlik etmiştir. İkili birlikte İzlanda, Fransa, Kosta Rika, Sardunya, Lima, Porto Riko, Londra ve Iquitos’a gitmişler ve buraların doğal güzelliklerini, doğal yaşamını, doğal besin kaynaklarını, yerel yiyeceklerini ve kültürlerini bizlere göstermiştir. Gezi ve belgesel tadında olan bu seri, her yaş grubundaki insanların izleyebileceği bir yapımdır.

Fragmanı izlemek için tıklayınız.

 

TWOGETHER

belgesel

Tür: Gezi Belgeseli, Eğlence, Reality

Sezon: 1

Bölüm Sayısı: 8

Yapım Yılı: 2020

Yayıncı: Netflix

Ülke: Güney Kore

Konusu

belgesel

Güney Koreli aktör Lee Seung-Gi ve Tayvanlı aktör Jasper Liu’nin birlikte rol aldıkları bu Yapım gezi Belgeseli tadındadır. Yapım, 2020 yılında Netflix aracılığı ile yayınlanmıştır. Bu belgeselde aktörler, Yogyakarta, Bali, Endonezya, Bangkok, Chiang Mai, Tayland, Pokhara, Katmandu ve Nepal gibi şehirlere giderek, hem buraların doğal güzelliklerini yansıtmışlar hem de hayranlarıyla buluşmuşlardır. İkili, kendilerini çağıran hayranlarıyla buluşmak için bir takım görevleri yerine getirmişlerdir. Bunu yaparken hem bizi eğlendirmişler hem de bu şehirlerin doğal güzelliklerini, kültürlerini ve yaşamlarını da gözler önüne sermişlerdir. Hem gezi Belgeseli hem de Reality şov tadında olan bu seri keyifle izlenebilecek yapımlar arasındadır.

 

 

Fragmanı izlemek için tıklayınız.

Diğer yazılarımızı okumak için tıklayınız.

Like
Like Love Haha Wow Sad Angry
1
Tags:
0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments