AMERİKAN YAPIMI TALK ŞOVLAR

Talk şov programları dünyanın her yerinde ilgiyle izlenmektedir. Amerikan yapımı talk şov programlarına Hollywood yıldızlarının katılımı, programları daha çok ilgi çekici hale getirmiştir.

AMERİKAN YAPIMI TALK SHOWLAR

 The Tonight Show Starring Jimmy Fallon

talk show

Program, NBC kanalında yayınlanmakta ve Jimmy Fallon tarafından sunulan bir talk şovdur. 2014 yılında yayın hayatına başlamıştır. Programa ünlü yıldızlar konuk olmaktadır. Jimmy Fallon şovda ünlü yıldızları değişik aktiviteler yapması, seyirciye keyifli dakikalar yaşatmaktadır.

Late Night With Conan O’Brien

talk show

1993’ten 2009’a kadar yayın yapan talk şovun sunuculuğunu, Conan O’Brien üstlenmiştir. Program e2 kanalında yayın yapmıştır.

The Late Late Show with James Corden

talk show

James Corden tarafından sunuculuğu yapılan program, CBS’de yayınlanmıştır. Ünlü yıldızların konuk olduğu bir talk şov programıdır. Program 2014 yılında sunucu değişikliği yapmıştır.

Jimmy Kimmel Live!

talk show

Jimmy Kimmel tarafından hazırlanıp sunulan bir talk şov programıdır.

The Ellen DeGeneres Show

talk şovlar

Program, Ellen Denegeres tarafından sunulan bir talk şovdur. 2003 yılında yayın hayatına başlayan program, NBC stüdyolarında hazırlanmıştır. En çok izlenen talk şovdur. Ünlü yıldızları konuk alan programda değişik aktiviteler yapılmaktadır.

The Tonight Show with Jay Leno

talk show

Jay Leno tarafından sunulan bir talk şovdur. 1992 yılında yayın hayatına başlayan program, 2014’te sona ermiştir. NBC kanalında yayınlanmıştır.

The Tonight Show with Conan O’Brien

talk show

Conan O’Brien tarafından, NBC kanalında yayınlanan bir talk şov programıdır. 2009 yılında yayın yapmaya başlamıştır. Jay Leno’nun yerini Conan O’Brien almıştır.

Late Night with David Letterman

talk show

David Letterman tarafından sunulan bir gece yarısı talk şov programıdır. 1982 yılında 1993 yılına kadar yayın yapmıştır. NBC kanalında yayın yapmıştır.

Conan

talk show

Ünlü komedyen ve sunucu Conan O’Brien tarafından sunulan bir gece yarısı talk şov programıdır. 2010 yılında yayın hayatına başlayan program hala devam etmektedir. TBS kanalında yayınlanmıştır.

Diğer yazılarımızı okumak için tıklayınız.

 

Like
Like Love Haha Wow Sad Angry
2
Tags:
0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments