Alın Teriniz Değerimizdir: Sigorta Borsası

  • Home
  • Gündem
  • Alın Teriniz Değerimizdir: Sigorta Borsası

Sigorta Borsası ailesi olarak 29 Ekim 2009 yılında yola çıktığımızda “alın teriniz değerimizdir” düsturu ile çıktığımız yolda geldiğimiz güne değin işimizi severek geçirdiğimiz 14 yıllık tecrübemizle binlerce sigortalı dostlarımızla yolumuzu yürümeye devam etmekteyiz.

Biz Kimiz?

Sigorta borsası

29 Ekim 2009 yılında yola çıktığımızda “alın teriniz değerimizdir” düsturu ile çıktığımız yolda geldiğimiz güne değin işimizi severek geçirdiğimiz 14 yıllık tecrübemizle binlerce sigortalı dostlarımızla yolumuzu yürümeye devam etmekteyiz. Sektöre adım attığımız günden bugüne kadar teknolojiyi , gelişimi ve değişimi ilke edinerek her zaman sigortalılarımızla empati kurarak en doğru poliçeyi en ekonomik haliyle buluşturmayı hedefledik.

Edindiğimiz tecrübelerimizi bugün teknoloji ile buluşturmuş olduğumuz 2020 yılı itibariyle 5 teknik uzman personelimiz 15 çağrı merkezi müşteri danışmanımız ile ülke genelinde sektöre hizmet etmekteyiz. Kullanmış olduğumuz teknolojimiz ile 8 ana branşta dijital sigortacı olarak poliçe düzenleyebilmekte ve 15 şirketten teklif sunmaktayız.

Söz konusu teknolojik adımlarımızla ; ülke genelinde bulunan 17.500 sigorta aracısı içinde ilk 15 acente içerisinde kendimizi konumlandırmış bulunmaktayız. Sigorta yaptırmak isteyen vatandaşlar Web sitemizden her zaman poliçelerine ulaşabilecek altyapımız ile hem poliçe görme hem düzenleme imkanına sahiptir.

sigorta borsası

Hizmetlerimiz

Müşterilerimize sigortacılık hizmetlerimizin yanı sıra hasar danışmanlığı, değer kaybı , hukuksal destek gibi hizmetlerimizi 7/24 sigortacılık  hizmeti vermekten mutluluk duyuyoruz.

Anlaşmalı olarak hizmetlerini ürettiğimiz ;

-Allianz Sigorta

-Anadolu Sigorta

-Axa Sigorta

– Ethica Sigorta

-Doğa Sigorta

-Hdi Sigorta 

-Koru Sigorta

-Sompo Sigorta

-Türk Nippon Sigorta

-Türkiye Sigorta

-Tmt Sigorta

-Unico Sigorta ve Portföyümüze dahil etme sürecinde olduğumuz şirketler ile kurduğumuz güçlü ilişkiler sayesinde bir adım ileriye ilerleme girişimciliği ile faaliyetlerimize devam etmekteyiz.

Proje işlerde öncü olan Sigorta Borsası 2014-2015 yıllarında “ güneş enerji sistemlerinde sigortalarında” ülkenin en iyilerindendir.

-Enerji sektörü sigortalarında,

-Hidro elektrik santral sigortaları,

-Güneş enerji sigortaları ve Rüzgar enerjileri sigortalarında yangın , mali mesuliyet , kar kaybı , makine kırılması sigortaları , İşveren mali sorumluluk ,

-Filo kasko Sigortaları , Otel sigortaları , Avm sigortaları , Üretim tesisi ve Fabrika sigortalarında poliçe düzenlenme aşamasında ve hasar yönetim süreçlerinde öncü ve profesyonel bir yapıdadır.

Vizyonumuz

-2019 ve 2020’de Sağlık Sigortalarında özel uygulama acentesi olarak projelere imza atmanın gururunu yaşamaktayız. Bu anlaşmalar dahilin de;

-2020 Temmuz ayında Tamamlayıcı sağlık sigortalarında Ethica Sigorta ile orta Anadolu 1.liği

-2020 Eylül ayında Sağlık Sigortalarında Axa sigorta ile Türkiye 2.liği

-2020-2021 yıllarında “Altın Sağlık Acentesi “ 2022 yılında “platin Sağlık Acentesi gibi ödülleri göğüslemiş durumdayız.

 Ülke genelinde dijital bir sağlık acentesi olma yönünde kendimizi geliştiriyoruz.  Hep ileriye yürümek için adımlar atacağımızı tüm sigortalı dostlarımıza buradan duyurmaktan mutluluk duymaktayız.

Sigortacılık olan ana faaliyetimizin beraberinde;

*Hasar danışmanlığı

*Hukuksal danışmanlık

*Değer kaybı ve hak mahrumiyeti hukuksal süreç yönetimi

*Profesyonel ekspertiz ve yerinde keşif hizmetleri

*anlaşmalı profesyonel servis ağı

İnternet Sitemize ulaşmak için tıklayınız.

Instagram adresimize ulaşmak için tıklayınız.

 

____________________________________________________________________________________________________________________________

Diğer yazılarımızı okumak için tıklayınız.

Like
Like Love Haha Wow Sad Angry
9
Tags:
0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments