AKSİYON DİZİSİ: VAGABOND

Yeğeninin katillerinin peşine düşen Cha Gun, bizi soluksuz biz aksiyona sürüklüyor. Vagabond bize, sıradan bir adamın neler yapabileceğini gösteren soluksuz bir aksiyon dizisidir.

AKSİYON DİZİSİ: VAGABOND

vagabond

Tür: Aksiyon, Gerilim, Dram, Suç

Yönetmen: Yu In-Sik

Yayıncı: Netflix, SBS

Bölüm Sayısı: 16

Yapım Yılı: 2018-2019

Ülke: Güney Kore

Konusu

vagabond

Dizi, yeğeninin ölümünün ardındaki gerçeği öğrenmeye çalışan Cha Gun etrafında dönmektedir. Sıradan bir adam olan Cha Gun, yeğenini bir uçak kazasında kaybeder. Eline geçen delillerle bunun bir kaza değil, terör saldırısı olduğunu öğrenir. Ancak ona sadece ajan olan Go Hae-Ri inanır. Cha Gun, Go Hae-Ri’nin yardımıyla neler olduğunu öğrenmeye başlar ancak zorlu bir mücadele ile karşı karşıya kalır.

Onlar bu süreçte ihanete ve suçlamalara maruz kalırlar. Zamanla herkesin inanamaya başladığı bu olay, bir devlet meselesi haline dönüşür ve bütün teşkilat bununla mücadele etmeye başlar. Vagabond hem Fas’ta hem de Kore’de geçen akıcı bir aksiyon dizisidir. İhanetin, acının ve mücadelenin bir arada yaşandığı bir dizidir. Sıradan bir adamın neler yapabileceğini bize göstermektedir.

Karakterler

vagabond

Lee Seung-Gi

vagabond

Lee Seun-Gi dizide Cha Gun karakterine hayat vermiştir. O bir dublördür. Hayali mükemmel bir oyuncu olmaktır. Birçok dövüş sanatı dalında siyah kuşağa sahiptir. Ancak yeğenini bir uçak kazasında kaybetmesi onun hayatını tamamen değiştirmiştir. Onun için artık önemli olan yeğeninin katillerini yakalamaktır. Bunun için ger yolu denemeye hazırdır. Cesur ve özgüvenli bir yapısı vardır.

Suzy

vagabond

Dizide Ulusal İstihbarat Servisi’nin ajanı olan Go Hae-Ri karakterine hayat vermiştir. Onun istediği beyaz ajan olarak çalışmaktır. Neşeli ve cesur bir kızdır. Cha Gun’a inanarak ona yardım eder ve gerçeğin ortaya çıkmasını sağlamaya çalışır.

Shin Sung-Rok

vagabond

Dizide Ulusal İstihbarat Servisi ajanı Ki Tae-Woong karakterini canlandırmıştır. İstihbaratta takım lideri olan Tae-Woong, varlıklı bir aileden gelmektedir. Gururlu bir yapısı vardır ve işini düzgün yapmak için her yolu denemeye hazırdır.

Diğer yazılarımızı okumak için tıklayınız.

Dizinin fragmanını izlemek için tıklayınız.

Like
Like Love Haha Wow Sad Angry
Tags:
0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments