STRANGER SEZON 1

Stranger dizisi yayınlandığı dönemde bir yankı uyandırmış ve en çok izlenen diziler arasına girmiştir. Hukuk ve suç dizisi olan Stranger izlenmesi gereken diziler arasındadır.

STRANGER SEZON 1

stranger

Tür: Hukuk, Aksiyon, Suç, Dram

Yönetmen: Ahn Gil-Ho

Yayıncı: tvN, Netflix

Puan: 8.6

Bölüm Sayısı: 16

Sezon: 2

Yapım Yılı: 2017

Ülke: Güney Kore

Konusu

stranger

Dizi bir savcı olan Hwang Shi-Mok etrafında dönmektedir. Hwang Shi-Mok empati yetisini kaybetmiş bir savcıdır. Hwang Shi-Mok, Stranger dizisinin ilk sezonunda siyasi yolsuzlukla mücadele etmektedir. Hwang Shi-Mok empati yetisini kaybettiği için bütün davalara soğukkanlı yaklaşmaktadır. Bu tavrından dolayı sürekli ötelenmiştir. O, bütün davalarına titizlikle yaklaşmış ve hiçbir davanın peşini bırakmamıştır.

Hwang Shi-Mok siyasi yolsuzlukla mücadele ederken birçok ihanetle karşılaşmıştır. Ona bu süreçte dedektif Han Yeo-Jin yardım etmiştir. Han Yeo-Jin, Shi-Mok hastalığını bilen insanlardan birisidir. İkisi birlikte, sadece yolsuzluğa karşı bir mücadeleye girmemiş, aslında onlar güvendikleri ve değer verdikleri insanlara karşı bir mücadeleye girmişlerdir. Stranger izlenmesi gereken diziler arasındadır.

Karakterler

stranger

 

Cho Seung-Woo

stranger

Dizide savcı Hwang Shi-Mok karakterine hayat vermiştir. Küçük yaşta geçirdiği ameliyat sonucu, empati yetisini kaybetmiştir. Yetenekli, soğukkanlı ve cesur bir karaktere sahiptir. Karşılaştığı tüm olaylara ve davalara karşı oldukça soğukkanlı yaklaşmaktadır. Siyasi yolsuzluğa karşı dedektif Han Yeo-Jin ile birlikte mücadele etmektedir.

Bae Doo-Na

stranger

Dizide dedektif Han Yeo-Jin karakterini canlandırmıştır. Cesur ve kararlı bir karaktere sahiptir. İşinde en iyisidir. Hwang Shi-Mok ile girdiği mücadele de birçok ihanet ile karşılaşmıştır. Ancak hiçbir olay onu yıldırmamıştır.

Yoo Jae-Myung

stranger

Dizide başsavcı Lee Chang-Joon karakterine hayat vermiştir. Üst düzey ve yetki sahibi bir aileye mensuptur. Sakladığı birçok sırrı vardır.

Diğer yazılarımızı okumak için tıklayınız.

Dizinin fragmanını izlemek için tıklayınız.

Like
Like Love Haha Wow Sad Angry
Tags:
0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments