27 EYLÜL – 3 EKİM HAFTASINDA HAFTASINDA BURÇLARI NE BEKLİYOR? TAROT CEVAPLADI

  • Home
  • Gündem
  • 27 EYLÜL – 3 EKİM HAFTASINDA HAFTASINDA BURÇLARI NE BEKLİYOR? TAROT CEVAPLADI

27 EYLÜL – 3 EKİM HAFTASINDA HAFTASINDA BURÇLARI NE BEKLİYOR? TAROT CEVAPLADI

Sağlık, aşk ve maddiyat gibi birçok gelişmenin yaşanacağı 27 Eylül – 3 Ekim haftasında Koç, İkizler, Boğa, Aslan, Yengeç, Başak, Terazi, Yay, Akrep, Oğlak, Kova ve Balık burçları neler bekliyor? Tarot kartları bu hafta için cevapladı. Bakalım haftalık Tarot yorumu burcunuzla ilgili ne tahminlerde bulundu?

 

KOÇ VE YÜKSELEN KOÇ BURÇLARI ;

Bu hafta aşk hayatınız da, eski ilişkiniz de ki insanlar ile tekrardan bir iletişim olacağını ve bu iletişim ilişki yönünde ilerleyeceğini söyleyebilirim. Fakat bu kişi ile aranızda biraz güven problemi söz konusu olacak. Arkadaşlarınızın fikirlerine açık olun mutlaka. Onlar sizi doğru yönlendirecektir. Özellikle ateş elementi taşıyan arkadaşlarınız ilerlemeniz gereken yönü söyleyecek.
İlişkisi olan arkadaşlarım, bu hafta ilişkinizde ki kişi sizin arkanızdan iş çevirebilir, size yalan söyleyebilir. Ama siz mükemmel koçlar bu durumu hemen anlayacaksınız. İlişkiler de bazı gerilme söz konusu. Ani kararlar vermeyelim gene de bebekler. ?
Kariyer hayatınızda, şansınız açık bir hafta. Özelikle para konusunda aşırı aşırı rahatlayacaksınız. ( Beni de görebilirsiniz ? ) İş ortamınızda kargaşalar devam ediyor gibi. İnsanlar bu hafta gelip size sürekli bir şeyler anlatabilir. Biraz yalnız kalmanız da fayda var. Kimseyi dinlememenizi öneriyorum. Sizin için yalnız bir hafta, para akışı güzel bir hafta olsun ?

 

BOĞA VE YÜKSELEN BOĞA BURÇLARI;

Bu hafta aşk hayatınız da beklediğiniz iletişim, aşk gelmiyor maalesef. Bu durumdan dolayı hayal kırıkları yaşayabilir, depresyon ve uyku bozuklukları ile karşılaşabilirsiniz. Bu durum sağlığınız ile ilgili sıkıntı olabilir. Artık hayatınızdan tamamen birilerini çıkaracağınız bir haftada olacaksınız. Ruh enerjiniz için bunun olması gerek. Sakin kalın ?
İlişkisi olan arkadaşlarım, hayatınızda ki kişiye karşı güven problemi yaşayabilirsiniz. Geçmişte ki ilişkileriniz de yaşadığınız haksızlıkları bu ilişki de yaşayacaksınız diye bir kural yok. Artık bu durumu kabullenin ve hayatınızda ki kişiye yansıtmaktan vazgeçin. Alıp karşınıza konuşun. İletişim kurun. Yoksa sağlıksız bir ilişki yaşayacaksınız ve ayrılık olabilir.
Kariyer hayatınız ile ilgili, iş arkadaşlarınız arası çatışmalar olabilir. Özellikle hava elementi bir erkek ile problemler söz konusu olacak. Bu problemleri hemen çözmezseniz sıkıntılarınız devam edecektir. Su elementi bir arkadaşınız elinizden tutmak isteyecek, yardım etmek isteyecek. O kişinin de yardımını alın.
İşe başlamak isteyen arkadaşlarım da çok hızlı bir şekilde teklifleri değerlendirecek ve iş görüşmeleri söz konusu. Bu hafta yeni işlere başlayabilirsiniz.

 

İKİZLER VE YÜKSELEN İKİZLER BURÇLARI;

Bu hafta aşk hayatınıza kararsızlıklar ile başlıyorsunuz. Yeni ilişki ve eski ilişki konusunda gidip geliyorsunuz. Bu durumun düzelmesi için acilen meditasyon yapmalısınız. Ruhunuzu dinlendirdikten sonra ben sizi bu hafta yeni bir ilişkide görüyorum. Hatta toprak elementi bir kişi ile yeni başlangıçlar yapabilirsiniz. Bu yenilik size iyi gelecek.
İlişkisi olan arkadaşlarım, ilişkiniz de çok fazla mücadele etmişsiniz ve artık yorulduğunuzu, çok fazla bir şekilde bağlandığınızı söyleyebilirim. Hayatınızda ki kişi sürekli sizi gitmek ile tehdit ediyor olabilir ve bu durumdan sizde yoruldunuz. Bu hafta hayatınızda ki kişi ile ilgili artık iç huzurunuzu tamamen korumaya alacağınıza, ne kadar sevseniz de biraz ara vereceğinizi söyleyebilirim. Bu durumda size iyi gelecek.
Kariyer hayatınız ile ilgili, beklediğiniz, zafer, hedef, yükselme, zam her neyse artık tamamen bir zirveye çıkıyorsunuz. Bu hafta size iş hayatınızda mutlu olacağınız olaylar ve kutlamalar var. Güzel dönüşlerinizi bekliyorum. İş bekleyen arkadaşlarım, birileri size güzel bir iş teklifi ile gelebilir. Beklediğiniz gibi olmasa da değerlendirmeye almanızda fayda var. Bu hafta bu değerlendirmeleri kabul edin. ?

 

YENGEÇ VE YÜKSELEN YENGEÇ BURÇLARI;

Aşk hayatınız ile ilgili kendiniz de kabullenemediğiniz durumlar var. Hayatınız da birilerini bitirdiğinizi söylüyorsunuz herkese fakat siz kendi içiniz de bu durumu henüz kabul edememişsiniz. Bu hafta bu konular üzerinde olacaksınız ve hayatınızda bir şeyler tamamen bitecek. 2 kişi ve daha fazla kişiden tanışma isteği alabilirsiniz ?
İlişkisi olan arkadaşlarım, eğer hayatınızda ki kişi ile güven problemi yaşamaya devam ederseniz, artık bir şeyleri hayatınızda devam ettiremezseniz ne yazık ki ilişkiniz bu hafta biter. Yıkılan kule üzerine kart seçmem ve söyleyeceğim şey bu kadar. Dikkatli olun.
Kariyer hayatınız ile ilgili, ani kararlar vermekten kaçının. Bu hafta dinlenmeniz gereken bir hafta sizin için. İzin alabilme şansınız varsa bence biraz izin size çok iyi gelecek. Bu hafta iş hayatınız ile ilgili düşüş içerisine gireceksiniz.
İş bekleyen arkadaşlarım da işe başlayabilir. Sizin için çok güzel bir iş olacak ?

 

ASLAN VE YÜKSELEN ASLAN BURÇLARI;

İlişkisi olmayan arkadaşlarım, geçmişinden uzaklaşmak için çaba gösteriyor. Bu hafta yeni bir ilişki söz konusu değil. Bu hafta aşk yerine arkadaşlarınız ile eğlenceli zamanlar geçireceksiniz. Henüz tam anlamıyla iyileşmiş değilsiniz. Geçmişinizi şifalandırmış sayılmazsınız. Bu hafta meditasyonlara devam edin. Yeni ilişki önemli değil. 🙂
İlişkisi olan arkadaşlar, bu hafta ilişkinizde ki iletişim daha bir artabilir. Fakat aranızda hesaplaşmalar söz konusu. Artık birbirinizden sakladığınız duygular, gizli işler ön plana çıkacağı bir hafta. İyisi ve kötüsü ile her şeyi konuşacaksınız. Bu konuşma ilişkinizi toparlayacak gibi duruyor ?
Kariyer hayatınızda, mantıklı kararlar almanız gereken bir hafta. Huzurunuzu korumaya devam edin çünkü her şey çok güzel ilerliyor. Para konuları ön planda. Güç kazanacağınız bir haftadasınız. İş yerinizde ki olumsuz her şey düzelmeye girecek. Yeni iş bekleyen arkadaşlarım bir süre daha beklemede kalacak gibi. Bu hafta yeni iş için uygun değil maalesef.

 

BAŞAK VE YÜKSELEN BAŞAK BURÇLARI;

Bu hafta ilişki konusunda şans başak burçların da. Yeni bir şeyler kurmak için hazır olan başak burçları romantik birileriyle ilişki başlangıcı yapabilir ve ya tanışabilir. Bu başlangıç sanki yıllardır bu aşkı arıyordum ve buldum moda girebilirsiniz. Sabırla bekleyelim bu yeni başlangıcı ?
İlişkisi olan arkadaşlarım için çok koşturmalı bir hafta. Hayatınızda ki kişi ile kutlamalar, seyahat söz konusu olabilir. Bu hafta ilişkiniz de problem olmayacak. Ne kadar koşturmalı olsa da aranızda ki iletişim güzel bir şekilde gidecek.
Kariyer hayatınız ile ilgili para konusunda biraz kendinizi kısmanız gereken bir hafta. İş konusunda 2 teklif ile karşılaşabilirsiniz ve hangi işi seçeceğim moda girebilirsiniz. Başka bir şehir söz konusu olabilir ve gidebilirsiniz. Çalışan arkadaşlarım da bir problem gözükmüyor bu hafta. Her şey yolunda ilerliyorsunuz. Dediğim gibi bu hafta şans başaklar da ??

 

TERAZİ VE YÜKSELEN TERAZİ BURÇLARI;

Bu hafta aşk konusunda geçmişinizden birileri ile tekrar karşılaşabilirsiniz fakat karşı tarafın hayatında başkaları olabilir. Bu durum da sizi hayal kırıklığına uğratabilir. O yüzden geçmişten gelen kişilere dikkat etmeniz gerekiyor. Yeni bir ilişki başlangıcı yok maalesef.
İlişkisi olan arkadaşlarım da iç huzurunuzu korumanız gerekiyor. İki tarafında otoriterliği yüzünden ilişkiniz de kavga ve tartışmalar olacak. Acilen bu durumu toparlamak zorundasınız. Tekrardan bir şeyleri kuracaksınız. Zor olacak ama toparlamak tamamen sizin elinizde.
Kariyer hayatınızda koşturmalı ve grup çalışmalarının ön planda olduğu bir hafta. Yeni projeler söz konusu olacak. İş arayan arkadaşlar kararsızlığına devam edecekler. Hangi yoldan gideceğinizi, hangi işe başlasam modunda olabilirsiniz. Alacağınız kararsızlık ile yanlış ve mutsuz yol olabilir. Bundan kaynaklı da mantığınız ön plan da olmalı.

 

AKREP VE YÜKSELEN AKREP BURÇLARI;

Bu hafta aşk konusunda ki başlangıçlar sizi şaşırtabilir. Beklemediğiniz anda hayatınıza geçmişten birisi geliyor ve aynı zamanda yeni birisiyle flörtleşebilirsiniz. Ben geçmişinizi bir kenara bırakmalı ve flörtünüze devam etmenizi öneriyorum. Ateş elementi olan bir kişi var. Ben geçmişten birisi olarak düşünüyorum. Bu geçmişte ki kişi çok egolu birisi. Kararınızı iyi vermeniz gerekiyor.
İlişkisi olan arkadaşlarım, kalp yorgunluğunuz çok ön planda. Artık bu ilişkiyi sonlandırma zamanı bu hafta. İnanın bu sizin için çok iyi olacak. Hayal kırıklığı yaşamaya devam etmek istemiyorsanız BU HAFTA BUNA DİKKAT EDİN.
Kariyer hayatınız ile ilgili, hava elementi bir kadın ile bir şeyler kurabilirsiniz. İletişime çok açıksınız. Yeni iş fırsatları söz konusu olabilir. Bulunduğunuz iş yerinde düğün ve kutlamalara katılabilirsiniz.

 

YAY VE YÜKSELEN YAY BURÇLARI;

Aşk hayatınızda bu hafta sizi baştan çıkartmak isteyen, bir şeyler kurmak isteyip sizi kandıran bir insan olabilir. Şu an tanıştığınız ya da bu hafta tanışacağınız kişilere dikkat edin. Çok güvenilir insanlar değil. Bu hafta yeni ilişkilere açık değilsiniz sevili yaylar. Bundan dolayı biraz uzak kalmanız da fayda var. Kandırılmamaya dikkat edin!!
İlişkisi olan arkadaşlarım, haftanın başında biraz sıkıntılı başlayabilirsiniz fakat haftanın orta ve sonlarına doğru iletişiminizi tekrar kurup, ilişkinizi iyileştireceksiniz. Bundan kaynaklı sakin kalmanız gerekiyor 🙂 sakinliği koruyun yaylar, her zaman ki gibi ?
Kariyer hayatınız da para bereketi çok güzel geliyor. Eskiden yaptığınız yatırım karşılığını bulabilirsiniz. Geçmişte verdiğiniz borçlar da geri dönüşü olabilir. İş yerinde hak ettiğiniz paraları da alabilirsiniz. Yeni işe başlamak isteyen arkadaşlarım da karşılarına güzel bir teklif geleceği haftada.

 

OĞLAK VE YÜKSELEN OĞLAK BURÇLARI;

Sevgili arkadaşlarım, bu hafta aşk hayatınız ile ilgili içsel yaşadığınız problemler var. Kendinize aşk anlamında çok haksızlık yapıyorsunuz. Güven probleminiz var, korkularınızdan kaçıyorsunuz. Acilen kendinizi toparlamalı ve yeni başlangıçlara adım atmanız gerekiyor. Meditasyon yapmaya devam edin ve aşk hayatınız da korkuları bırakın. İçiniz ile yüzleşirseniz bir ilişki başlangıcı bu haftanın sonuna doğru olabilir.
İlişkisi olan arkadaşlarım, beklediğiniz ilgi, sevgiyi bu hafta göremeyebilirsiniz. Bu hafta ilişkiniz güzel giderken birden her şey terse dönebilir. Biraz ilişkiniz de ki olayları uzaktan izleyip neyin yanlış olduğunu, doğru olduğunu görmeniz gerek. Beklentileriniz bu hafta gerçekleşmeyebilir.
Kariyer hayatınızda bu hafta dedikodular, yorgunluklar ön planda olacak. Projeler de gecikme olabilir. Kılıç üzerinde yürüyorsunuz arkadaşlar dikkat edin. Yeni işe başlamak isteyen arkadaşlarım da bu hafta için zor görünüyor üzgünüm.?

 

KOVA VE YÜKSELEN KOVA BURÇLARI;

Sevgili arkadaşlarım, bu hafta aşk hayatınıza yeni başlangıç çok zor görünüyor. Geçmişe aşırı derecede bağlısınız, hayal kırıklarınız çok fazla. Bu durumu iyileştirmeniz gerekiyor. İçinizde sürekli bunu problem yapıyorsunuz. Şifalanma dönemine bu hafta girmeli ve aşk hayatınızı düzene sokmalısınız.
İlişkisi olan arkadaşlarım, bu hafta ilişkiniz de 3. Kişilerin enerjisi çok fazla olabilir. Sırtınızdan bıçaklanmış gibi hissedebilirsiniz. Bu hafta aldatılmalara dikkat edin. 3. Kişilerden duyacağınız sözleri de hayatınızda ki kişi ile önce konuşun.
Kariyer hayatınız da bu hafta başarılı bir şekilde ilerliyorsunuz. Para ile alakalı birikimler yapmaya başlamalısınız. İş problemi yaşayan arkadaşlarım …

 

BALIK VE YÜKSELEN BALIK BURÇLARI;

Sevgili arkadaşlarım, bu hafta aşk hayatınız da yeni başlangıçlar söz konusu. Aşk da çok çok şansınız açık. Güvenle yeni bir sayfaya açık bir haftadasınız. İletişim kurmak isteyenlere de fırsat verin.
İlişkisi olan arkadaşlarım, ilişkinizde ki problemler bir süre devam ediyor. Ama iki tarafında enerjisi birbirine çok fazla. Aşk hayatınız da ki problemleri de konuşarak halledin bu hafta. Çünkü toparlanmaya çok müsait bir hafta. Bir şeyleri kurmak istiyorsanız bu hafta başlayın ?
Kariyer hayatınız da, yeni iş söz konusu. Yeni başlangıçlar yapmaya çok müsaitsiniz. Aslında bu hafta tamamen balıklara şans açıkmış 🙂 önünüze gelen fırsatları değerlendirin. Çalışan arkadaşlarım şu an ki çalıştıkları yer ile problemler yaşayabilir. Beklediğiniz gibi gitmeyebilir ve iş yerinde ayrılık söz konusu olabilir.

 

Eğer sizde gelecekte ki hayatınızı, kariyerinizi ve aşk hayatınızı merak ediyorsanız, @gunesveaytarot.yedek hesabını takip ederek aklınızda ki soruları cevaplayabilirsiniz. Takip etmek için tıklayınız.

 

Diğer yazılarımızı okumak için tıklayınız.

Like
Like Love Haha Wow Sad Angry
16
Tags:
0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments