SHAHRUKH KHAN FİLMİ: DILWALE

  • Home
  • Film
  • SHAHRUKH KHAN FİLMİ: DILWALE

Hint filmlerini bize sevdiren kişilerden biri hiç şüphesiz Shahrukh Khan’dır. Shahrukh bu filmde en çok başrol paylaştığı kişi olan Kajol’le karşımıza çıkmıştır.

SHAHRUKH KHAN FİLMİ: DILWALE

dilwale

Konusu

Bir Shahrukh ve Kajol filmi olan Dilwale, iki düşmanın hayatlarının nasıl değiştiğini konu alır. Raj bir mafya üyesidir. Düşmanlarından birisi onu takip etmeye başlar. Onun yolu en büyük düşmanlarının kızı ile kesişir. Raj’ın hayatı bundan sonra değişmeye başlar ve O, onun kim olduğunu bilmeden ona âşık olur.

Meera ise, Raj’a plan doğrultusunda yaklaştığını zannederken, ona âşık olduğunu anlayacaktır. İkisinin birbirine âşık olmasıyla işler sarpa sarar ve her iki tarafta zorlu durumlarla karşılaşır. Her Hint filminde olduğu gibi bol dans ve şarkılı bir filmdir.

Tür: Romantik, Komedi, Aksiyon

Yönetmen: Rohit Shetty

Yapım Yılı: 2015

Ülke: Hindistan

Karakterler

Shahrukh Khan

dilwale shahrukh

Filmde zengin mafya üyesi Raj karakterine hayat vermiştir. Cesur, yardımsever, duygusal ve kararlı bir yapıya sahiptir. Meera ile tanıştıktan sonra hayatı bir çıkmaza girecektir. O, sevdiklerini korumak için her şeyi yapabilir.

Kajol

dilwale shahrukh

Meera karakterine hayat vermiştir. Bir mafyanın kızı olan Meera, cesareti ile ön plandadır. Raj’ı bir plan için tanımış ancak daha sonra duyguları değişmeye başlamıştır.

Varun Dhawan

dilwale shahrukh

Raj’ın kardeşi Veer karakterini canlandırmıştır. Neşeli, umursamaz, cesur bir karakteri vardır. Abisine çok düşkündür. Bir şekilde yolları Meera’nın kardeşi ile kesişir.

Kriti Sanon

dilwale shahrukh

Meera’nın kardeşi Ishita karakterini canlandırmıştır. Neşeli ve duygusal bir yapısı vardır. Veer ile birbirlerine âşık olunca bir ikilemin içinde kalırlar.

Diğer yazılarımızı okumak için tıklayınız.

Filmin fragmanını izlemek için tıklayınız.

Like
Like Love Haha Wow Sad Angry
11
Tags:
0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments