HİNT FİLMİ: LUKA CHUPPİ

Luka Chuppi, her kesimden insanın izleyebileceği bir Hint filmidir. İnsanların yıkılmayan duvarlarını yıkmak ve önyargıları ortadan kaldırmak adına yapılmış güzel bir filmdir.

HİNT FİLMİ: LUKA CHUPPİ

luka chuppi

Tür: Romantik, Komedi

Yönetmen: Laxman Utekar

Süre: 1.26dk

Yapım Yılı: 2019

Ülke: Hindistan

Konusu

luka chuppi

Film, bir televizyon muhabirinin aşk hikâyesini anlatmaktadır. Mathura’da TV muhabiri olan Guddu Shukla, yayın istasyonunda stajyer olarak çalışmaya başlayan Rashmi Trivedi’ye ilk görüşte âşık olmuştur. İkili ilk röportajlarını, “evlenmeden önce birlikte yaşamak” üzerine yapmış ve birden kendilerini bu durumun içerisinde bulmuşlardır. Rashmi’nin isteği üzerine, evlenmeden önce birbirlerini tanımak için, ailelerinden gizli birlikte yaşamaya başlarlar. Ancak işler istedikleri gibi gitmez ve biranda kendilerini büyük bir karmaşanın içerisinde bulurlar.

İkisinin de ailesi muhafazakâr bir yapıya sahiptir ve evlilik onlar için kutsaldır. Ancak Guddu ve Rashmi bütün yapıları yıkmaya ve birlikte mutlu bir hayat yaşamaya kararlıdır. Rashmi, siyasetçi olan babasının inandıklarının tam aksi yetişen bir kızdır ve istediği hayatı yaşamak için her yolu denemeye hazırdır. Guddu ise onun tam aksine biraz daha muhafazakârdır ve biraz korkaktır. Luka Chuppi, her kesimden insanın izleyebileceği bir Hint filmidir. İnsanların yıkılmayan duvarlarını yıkmak ve önyargıları ortadan kaldırmak adına yapılmış güzel bir filmdir.

Karakterler

luka chuppi

Kartik Aaryan

luka chuppi

Filmde Guddu Shukla karakterine hayat vermiştir. Kendisi, Mathura’da bir TV muhabiridir. İnsanların tanıdığı ve sevdiği bir muhabirdir. Biraz korkak, biraz cesur, oldukça duygusal ve eğlenceli bir karaktere sahiptir. Aile bağı biraz farklıdır. Rashmi ile karmaşık bir oyunun içerisinde girer ve hayatı istediği yönde değişmeye başlar.

Kriti Sanon

luka chuppi

Filmde, Rashmi Trivedi karakterini canlandırmaktadır. Rashmi muhafazakâr ve siyasetçi bir babaya sahiptir. Ancak O, hayatını yaşamak için cesur kararlar almaktan korkmamıştır. Cesur, kararlı ve güzel görünümlü bir karaktere sahiptir. Guddu’ya ilk görüşte âşık olmuş ancak evlenmek için bir oyunun içerisine girerek hayatını değiştirmiştir.

Aparshakti Khurana

luka chuppi

Filmde, Abbas Sheikh karakterine hayat vermiştir. Guddu’nun en yakın arkadaşıdır ve onunla birlikte çalışan kameramandır. Eğlenceli, zeki ve komik bir yapısı vardır. Guddu ve Rashmi’ye her konuda yardım etmiş ve fikirleri ile onları bazen zor duruma sokmuş bazen de kurtarmıştır.

Diğer yazılarımızı okumak için tıklayınız.

Filmin fragmanını izlemek için tıklayınız.

Like
Like Love Haha Wow Sad Angry
Tags:
0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments