RUROUNI KENSHIN: THE BEGINNING

  • Home
  • Film
  • RUROUNI KENSHIN: THE BEGINNING

Rurouni Kenshin, acımasız suikastçı Battosai’yi anlatmaktadır. Film, acımasız bir suikastçının değişen hayatını gözler önüne sermektedir.

RUROUNI KENSHIN: THE BEGINNING

ruroini kenshin

Tür: Aksiyon, Dram, Fantastik

Süre: 2 Saat 17 dakika

Yayıncı: Netflix

Yayın Yılı: 2021

Ülke: Japonya

Konusu

ruroini kenshin

Film, Rurouni Kenshin serisinin 2021 yılında çıkarılan, başlangıcını anlatan versiyonudur. Filmin aynı zamanda Anime dizisi de mevcuttur. Film acımasız bir suikastçı olan Battosai adlı kişinin etrafında dönmektedir. Filmin hikâyesi, Japonya’nın Meiji Restorasyon’u döneminde geçmektedir. Battosai adlı suikastçı ona verilen görev doğrultusunda, gözünü kırpmadan hedefindeki kişiyi öldürmektedir.

Halk arasında ondan efsane olarak ve acımasız bir suikastçı olarak bahsedilmektedir. Henüz onu yenebilen kimse olmamıştır. Ancak onun yolu, Tomoe Yukishiro adlı, nazik ve merhametli bir kadınla kesişecek ve hayatı değişmeye başlayacaktır. Battosai suikastlarına devam etse de değişmeye başlayacaktır. Rurouni Kenshin, hem Anime hem de film serisine sahiptir.

Karakterler

rurouni kenshin

Takeru Sato

rurouni kenshin

Filmde, Kenshin karakterine hayat vermiştir. Acımasız suikastçı Battosai olarak bilinmektedir. Herkesin korktuğu, cesur, soğuk, kılıç sanatında oldukça usta bir karaktere sahiptir. Henüz onu yenen olmamıştır. İnsanlara karşı çok soğuk bir kişiliği vardır. O sadece görevine odaklanmaktadır. Suikastlarını her koşulda ve şekilde gerçekleştirmeye odaklanmıştır.

Kasumi Arimura

rurouni kenshin

Filmde, Tomoe Yukishiro karakterini canlandırmaktadır. Kibar, nazik, merhametli ve yardımsever bir kişiliğe sahiptir. Herkesten sakladığı bir sırrı vardır. Kenshin ile tanıştıktan sonra kendini ona yardım etmeye adamış ve onun düzgün bir hayat yaşaması için çaba sarf etmiştir. Ancak zamanla onun için iler değişecektir.

Diğer yazılarımızı okumak için tıklayınız.

Filmin fragmanını izlemek için tıklayınız.

Like
Like Love Haha Wow Sad Angry
Tags:
0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments