JOHN WICK SERİSİ 2: CHAPTER TWO

  • Home
  • Film
  • JOHN WICK SERİSİ 2: CHAPTER TWO

İlk filmin büyük ilgiyle izlendiği John Wick serisinin ikinci filmi, beklentileri oldukça iyi bir şekilde karşılamıştır. Roma sokaklarında, aksiyonun soluksuz olarak devam ettiği bir Keanu Reeves başyapıtıdır.

JOHN WICK SERİSİ 2: CHAPTER TWO

john Wick 2

Tür: Aksiyon, Gerilim, Macera

Yönetmen: Chad Stahelski

Yapım Yılı: 2017

Süre: 122 dakika

Ülke: ABD

Konusu

John Wick 2

John, artık emekliye ayrılmış ve tetikçilik dünyasından uzaklaşarak, köpeğiyle sakin bir hayat yaşamak istemektedir. Ancak kendisini yine istenmeyen olayların içinde bulur. Eski ortağının sayesinde bu sefer Roma’ya gidecektir. John, Roma’da son derece güçlü çetelerle mücadele etmek zorunda kalacaktır. O, imkânsız bir görevin getirdiği sonuçlarla karşı karşıya kalır. Bu sefer yeni düşmanlar ve olaylarla karşı karşıya kalacaktır.

John, hayatta kalabilmek için bu çetelerle soluksuz aksiyonun içerisine girecektir. Kendisini hiç beklemediği tehlikelerin içerisinde bulan John, kendi çabalarıyla bu tehlikelerin içinden kurutulma çalışacaktır. İlk filmin büyük başarısını, ikinci filmde devam ettirmiştir. İzleyiciler, John’un kendisini tehlikeye atarak girdiği mücadeleleri hem keyifle hem de heyecanla izlemiştir. Roma sokaklarında geçen, aksiyonun soluksuz olarak devam ettiği ve gerilimin azalmadığı bu film, en çok izlenen yapımlar arasına girmiştir.

Karakterler

John Wick 2

Keanu Reeves- John Wıck

John Wick

Riccardo Scamarcio- Santino D’Antonio

John Wick 2

Common- Cassian

John Wick 2

Laurence Fishburne- The Bowery King

John Wick 2

Ruby Rose- Ares

John Wick 2

 

Diğer yazılarımızı okumak için tıklayınız.

Filmin fragmanını izlemek için tıklayınız.

 

Like
Like Love Haha Wow Sad Angry
Tags:
0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments