Çizgi Filmlerin Gerçek Sonları

Çizgi Filmlerin Gerçek Sonları

Küçüklüğümüzde sabahları erken kalkar yeni bölümleri kaçırmak istemezdik. Çocukken severek izlediğimiz çizgi filmlerin sonlarını gelin birlikte inceleyelim.

Bugs Bunny

Bugs Bunny‘nin sonuna ilişkin 2 teori vardır. Birincisinde şu hepimizin çok iyi bildiği domuz avcı sonunda bugs bunny’i vurmuştur. İkincisinde ise Bugs Bunny, Duffy Duck’tan sinirlenmiş, onu parçalarına ayırıp göle atmıştır. Hepimizin bildiği zeki tavşan için korkunç bir son.

Sünger Bob

Ne yazık ki Sünger Bob’un hayatı ve kişiliği kadar renkli değil. Sünger Bob’un ilk yayın dönemindeki (2008 yılı) son bölümünde Yengeç Restoran’da yangın çıkıyor ve çıkan yangında Sünger Bob ile Patrick hayatını kaybediyor.

Tweety ve sylvester

Tweety ve Sylvester sonuna ilişkin 2 teori vardır. Çizgi filmin sonundada Sylvester’ın kollarını ve bacaklarını kesmiştir. Bir diğer teori ise hikayenin sonunda Sylvester bir kabus görüyor ve uyandığında da Tweety’nin kaybolduğunu düşünüyor. Tweety’nin kaybolmasından endişe duyan Sylvester, Tweety’i bulduğunda ise öpüşüp barışıyorlar.

Taş Devri

Taş Devri’nin son bölümünde Barny’nin oğlu Bambam ve Fred’in kızı çakıl evleniyor. Bu evliliğin sonucunda ikiz bebekleri oluyor.

Kaptan Tsubasa

Tsubasa da mutlu sonla biten çizgi filmler arasında. Tsubasa, çalıştırdığı takımı üst üste dünya şampiyonu yapıyor ve mezun olduktan sonra Japonya’dan ayrılarak kariyerini Brezilya’da devam ettirme kararı alıyor.

Johnny Bravo

Johnny Bravo çizgi filminin sonunda, Johnny kaslı bir vücudu olmasına rağmen kadınların hiç ona bakmayacağını anlar ve eşcinsel olur.

Winnie The Pooh

Winnie The Pooh çizgi filminin sonunda Piglet ve Winnie dünya evine giriyor.

Cedric

Cedric, çizgi filmin sonunda 28 yaşına geliyor ve Chen ile arası bozuluyor. Chen ile arası bozulan Cedric, sarhoş olup Chen’in kapısına dayanıyor ve Chen’e tecavüz ediyor. Bir çocuk içeriğinden yetişkinlere yönelik senaryoya geçen Cedric’in senaristi ise diziyi “8 yaşındaysanız hayat çok güzel ama 28 yaşınıza geldiğinizde işler değişiyor” diyerek bitirmiş. Cedric’in final bölümü müstehcenlik ve olumsuz davranışlar içerdiğinden dolayı Türkiye dahil birçok ülkede yayınlanmamış.

Şeker Kız Candy

Candy’nin sevgilisi attan düşüp ölüyor ve Candy bunun üzerine Terry isimli birisiyle birlikte oluyor. Ancak Terry, Candy’i aldatarak başkasıyla evleniyor ve Candy de bu durum üzerine ölen sevgilisinin dayısıyla evleniyor.

Tom ve Jerry

Bu çizgi filmin sonu tahmin edemeyeceğiniz bir biçimde bitiyor. Çocukluğumuza neşe katan Tom ve Jerry’nin böyle bir sonu hak ettiğini düşünmüyorum. Çizgi filmin sonunda Tom Jerry’nin tüm uğraşlarına rağmen biriyle çıkmaya başlar. Daha sonra o çıktığı pisi Tom’u para için terk eder. Jerry’ninde başına benzer bir olay gelir. İkiside hayata küsmüştür. Tom bir çok kez intihar etmeyi denemiş fakat Jerry onu kurtarmıştır. En sonunda Jerry’de pes etmiş birlikte tren raylarına oturup intihar etmişlerdir.

Masal Karakterlerinin Gerçek Yüzü ve Hikayesi yazımızı okumak için tıklayınız.

Like
Like Love Haha Wow Sad Angry
9
Tags:
0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments