BOLLYWOOD FİLMİ: EK VILLAIN

Ek Villain aşkla intikamın harmanlandığı, gerilim tarzında bir Bollywood filmidir. Film, izlenmesi gereken Bollywood yapımları arasındadır.

BOLLYWOOD FİLMİ: EK VILLAIN

ek villain

Tür: Dram, Romantik, Gerilim, İntikam

Yönetmen: Mohit Suri

Yapım Yılı: 2014

Süre: 129 dakika

Ülke: Hindistan

Konusu

ek villain

Guru, çocukluğunda yaşadığı travmalardan dolayı normal bir hayat yaşayamamıştır. Karanlık işlere bulaşan ve kötü nâmı olan adamlarla iş yapan bir adamdır. Sert mizaçlı ve aşırı içine kapanık birisidir. Ancak bir gün Aisha ile tanışır ve bundan sonra hayatı değişir. Sürekli karşısında çıkan Aisha, ona bilmediği duygular yaşatacaktır. Aisha, Guru’nun aksine çok neşeli ve güler yüzlü bir kızdır. Guru’nun içinde açılan yarayı görür ve ona yardım etmek ister ancak O, zamanla Guru’ya âşık olmaya başlayacaktır.

Guru ve Aisha tüm engellere rağmen birlikte olmaya karar verir ve evlenerek kendilerine yeni bir hayat kurarlar. Ancak Aisha’nın bir seri katil tarafından öldürülmesi, Guru’nun tekrar içinde büyük bir yara açılmasına sebep olur. Tüm dünyası başına yıkılan Guru, Aisha’nın intikamını almak için seri katilin peşine düşer. Ancak O, artık eski Guru değildir. Film, aşk ve intikamın birlikte harmanlandığı, güzel bir Bollywood yapımıdır.

Karakterler

ek villain

Sidharth Malhotra

ek villain

Filmde, Guru karakterine hayat vermiştir. Çocukluğunda büyük travmalar yaşamış ve bunun sonucunda öfkeli bir çocuk olmuştur. Kötü işler yapan Guru, içine kapanık sert mizaçlı, duygusu olmayan bir insandır. Aisha ile tanıştıktan sonra hayatı değişen Guru, Aisha ile birlikte olabilmek için her şeyi yapar. Aisha’nın ölümü onu tekrar öfkeli bir adam yapacak ancak duygularını yok etmeyecektir.

Shraddha Kapoor

ek villain

Filmde, Aisha karakterini canlandırmıştır. Çok neşeli, güler yüzlü ve yardımsever bir insandır. Nefretin aşkla yok olacağına inanır. Guru ile karşılaştıktan sonra ona yardım ederek, yaralarını sarmaya çalışır. Zamanla ona âşık olur ve her şeye rağmen onunla birlikte olmaya karar verir.

Riteish Deshmukh

ek villain

Filmde, Rakesh Mahadkar karakterine hayat vermiştir. O bir seri katildir. Kendisini aşağılayan insanları teker teker öldürmüştür. Hayatta en çok karısını sever.

Diğer yazılarımızı okumak için tıklayınız.

Filmin fragmanını izlemek için tıklayınız.

Like
Like Love Haha Wow Sad Angry
Tags:
0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments