KORE AKSİYON DİZİSİ: THE K2

  • Home
  • Dizi
  • KORE AKSİYON DİZİSİ: THE K2

Kore aksiyon dizileri arasında üst sıralarda olan The K2, aksiyon sahneleri, müzikleri, oyuncuları ve konusu ile başarılı yapımlar arasına girmeyi başarmıştır. Bir aksiyon sever için oldukça keyifli bir dizidir.

KORE AKSİYON DİZİSİ: THE K2

the k2

Konusu

Dizi, paralı asker olan Kim Je-Ha ve küçüklüğünde ağır travmalar geçiren Go Anna etrafında dönmektedir. Kim Je-Ha paralı askerliğini yurt dışında yaptığı esnada bir ihanete uğrar ve sevdiği kadın gözlerinin önünde öldürülür. Bunun üzerine O, firari bir hayat yaşamak zorunda kalır.

Go Anna bir politikacı ve başkan adayının kızıdır. Annesi ünlü bir aktristir. Çocukluğunda annesini gözlerinin önünde kaybeder. Annesinin ölümünden kendisini sorumlu tutan Anna, üvey annesi tarafından rehin hayatı yaşamak zorunda kalır.

Go Anna ve Kim Je-Ha’nın yolları bir şekilde kesişir ve her ikisi de sevdikleri için mücadele etmek zorundadır. Her ikisi de sevdiklerinin intikamını almak istemektedir. Ancak bu süreçte ikisi birbirine âşık olacaktır. The K2 aksiyon sahneleri açısından oldukça tatmin edicidir. Bir aksiyon sever olarak, bu dizi tavsiye listemin ilk sırasındadır.

Tür: Dram, Aksiyon

Yönetmen: Kwak Jung-Hwan

Yayıncı: TVN

Bölüm Sayısı: 16

Yapım Yılı: 2016

Ülke: Güney Kore

Karakterler

Ji Chang-Wook

the k2

Onu tanıyan herkes aksiyon dizilerinde ne kadar başarılı olduğunu bilir. Ji Chang-Wook, dizide paralı asker Kim Je-Ha karakterine hayat vermişti. K2 olarak da bilinir. Kim Je-Ha cesur ve soğuk bir karaktere sahiptir. O, Anna’nın üvey annesinin yanında koruma olarak çalışmaya başlamıştır. Anna ile birbirlerini sevmektedirler.

Yoona

the k2

Dizide başkan adayı Jang Se-Joon kızı olan Go Anna karakterini canlandırmıştır. O, küçük yaşta büyük bir travma yaşamış ve psikolojik rahatsızlıkları olan bir kızdır. Güzelliği ve aktrist olan annesine benzerliği ile ön plana çıkmaktadır. O, babasından uzak yaşamak zorunda kalmıştır.

Song Yoon-A

the k2

Dizide Anna’nın üvey annesi olan Choi Yoo-Jin karakterini canlandırmaktadır. O, varlıklı bir ailenin kızıdır. Herkese karşı iyi olsa da, istediklerini yapmak için her yolu denemektedir. Hırslı bir karaktere sahiptir.

Cho Seong-Ha

the k2

Dizide, Anna’nın babası, başkan adayı Jang Se-Joon karakterine hayat vermiştir. Başkan olmayı gönülden isteyen birisidir.

Diğer yazılarımız okumak için tıklayınız.

Dizinin fragmanını izlemek için tıklayınız.

Like
Like Love Haha Wow Sad Angry
Tags:
0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments