K-DRAMA: SUSPICIOUS PARTNER

Suspıcıous Partner, avukat konulu Kore dizilerindendir. Dizi avukat Eun Bong-Hee’nin cinayet şüphelisi olduktan sonra yaşadıklarını ve mesleğine tutunmaya çalışmasını konu almaktadır.

K-DRAMA: SUSPICIOUS PARTNER

suspicious oartner

Tür: Hukuk, Romantik, Komedi, Gizem

Yönetmen: Park Sun-Ho

Yayıncı: SBS, Netflix

Puan: 8.0

Bölüm Sayısı: 40

Yapım Yılı: 2017

Ülke: Güney Kore

Konusu

suspicious partner

Dizi, avukat Eun Bong-Hee’nin etrafında dönmektedir. Eun Bong-Hee, eski erkek arkadaşının evinde ölü bulunmasından dolayı katil damgası yer ve hayatı bir çıkmaza girer. Avukat olmak için çok çalışan Eun Bong-Hee, katil damgası yedikten sonra mesleğini istediği gibi yürütemez. Onun en büyük hayali iyi bir avukat olmaktır. Ancak bu hayali gerçekleştirmek, onun için artık zordur. Onun artık tek hedefi gerçek katili yakalamak ve adını temize çıkartmaktır. Bu yolda en büyük destekçisi avukat No Ji-Wook’tur.

No Ji-Wook Eun Bong-Hee’nin davasına bakmadan önce bir savcıydı. O, büyük bir savcı olmak istiyordu ancak işler hiçbir zaman istediği gibi ilerlemiyordu. Adı iyi anılan bir savcı değildi. Eun Bong-Hee’nin davasından sonra savcılık görevinden ayrılmak zorunda kaldı. Çünkü O, Eung Bong-Hee’nin masum olduğunu biliyordu ve onun beraat etmesini sağlamıştı. Onun bu hareketi savcılık görevini bırakmasına sebep olmuştur. Bundan sonra No Ji-Wook kendi bürosunu kurmuş ve Eun Bong-Hee’ye gerçek katili yakalamak için yardım etmeye başlamıştır. Bir kovalamacanın içine giren ikili bu esnada birbirlerine âşık olacaklardır.

Karakterler

suspicious partner

Nam Ji-Hyun

suspicious partner

 

Dizide avukat Eun Bong-Hee karakterine hayat vermiştir. Avukat olmak için çok çalışmıştır. saf, narin ve yardımsever bir karakterdir. Ancak tehlikeli durumlarda kendisini savunabilmektedir. Cinayet şüphelisi olduktan sonra hayatı zor bir evreye girmiştir. Her şeye rağmen mesleğine tutunmaya çalışmış ve iyi bir avukat olmak için çalışmaya devam etmiştir. Gerçek katilin peşine düştüğü esnada No Ji-Wook’a âşık olacaktır.

Ji Chang-Wook

suspicious partner

Dizide No Ji-Wook karakterini canlandırmıştır. Yetenekli bir avukattır. Çocukken yaşadığı travma sonucu bazı sorunlarla boğuşmaktadır. Eun Bong-Hee ile tanışmadan önce bir savcıydı. Zeki, cesur ve kararlı bir karaktere sahiptir. Eun Bong-Hee’nin davasından sonra savcılık görevini bırakmak zorunda kalmıştır. İstemese de zamanla Eun Bong-Hee’ye âşık olacaktır.

Choi Tae-Joon

suspicious partner

Dizide avukat Ji Eun-Hyuk karakterine hayat vermiştir. O iyi bir avukattır. No Ji-Wook ile çocukluk arkadaşıdır. Ancak karmaşık geçmişlerinden dolayı aralarında bir soğukluk vardır. Bu soğukluğa rağmen No Ji-Wook ona güvenmektedir. Neşeli ve yardımsever bir karaktere sahiptir.

Nara

suspicious partner

Dizide savcı Cha Yoo-Jung karakterini canlandırmıştır. O aynı zamanda No Ji-Wook’un eski kız arkadaşıdır. Yetenekli ve zeki bir savcıdır.

 

Diğer yazılarımızı okumak için tıklayınız.

Dizinin fragmanını izlemek için tıklayınız.

Like
Like Love Haha Wow Sad Angry
Tags:
0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments