Bir Alein Ketigerna Kitabı “Sırlar Uçurumu”

  • Home
  • İnceleme
  • Bir Alein Ketigerna Kitabı “Sırlar Uçurumu”

Sırlar Uçurumu
1835 yılı Fransa. İçinde karanlık sırlar saklayan bir malikane. Blanc de Venue Malikanesi. Lanetli bir uçurum. Yirmi yıl önce Uçurumun dibinde ölü bulunmuş bir kadın.

Bir Alein Kentigerna Kitabı “Sırlar Uçurumu”

1835 yılı Fransa. İçinde karanlık sırlar saklayan bir malikane. Blanc de Venue Malikanesi. Lanetli bir uçurum. Yirmi yıl önce Uçurumun dibinde ölü bulunmuş bir kadın. Belki de arkasında ölümcül sırlar saklayan gizemli bir cinayet. İntikam almak için geçmişin karanlık anılarını ortaya çıkarmak zorunda olduğuna inanan, inatçı ve çatal yürekli bir evlat. Geçmişini gizlemek zorunda kalan gizemli bir doktor. Lanetli bir sır. Şüphe yüklü bir aşk. Ve geçmişin ürkütücü sisler arasından çıkıp gelmiş kötü ruhlu bir adam.

 

 

Blanc de Venue

 

İçimde vazgeçemediğim bir gerilim roman sever biri olarak ne zaman başka tarz kitap almak için gittiğim kitapçıdan genelde korku-gerilim alarak çıkmam buna örnek. Sırlar Uçurumu aile sırlarının üstünü örtmek, olanları kimselere duyurmamak ve ardından ortaya çıkması ile dolu dizgin olayların olduğu bir kitap. Ama bu sırlar bir ölümü açıklıyorsa işler orada karışıyor diyebiliriz. Olayları sıralarken yazar, yok artık diyeceğimiz bölümler olmakla beraber vazegeçemeyeceğiniz bir türlü elinizden bırakmak istemeyeceksin.

O yıllarda soylu bir aile olan Roussel ailesinin, aile içinde entrika ve gizemle dolu hikayesi. Akış başka bir sonuca götürürken sizi alıp bambaşka olaylara bırakıcak. Aslında şurda birşey paylaşmak istiyorum kitapla ilgili. İyi bildiklerimiz sadece görünürde mi iyidir? İyi her zaman iyi midir? Bundan sonrası size kalmış. Okudukça demek istediğimi anlayacaksınız.

Yazarın, iyi bir kurgu ve akıcı bir dil olan romanları mevcut. Ülkemizde satıştadır. Benim sevdiğim ve önerdiğim bir roman oldu. Entrikalar çok etkileyecek. Sırlar sizi zor zamanda neler olabileceğini gösterecek. Şimdiden iyi okumalar.

 

Diğer inceleme yazılarımızı okumak için tıklayınız.

Like
Like Love Haha Wow Sad Angry
Tags:
0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments