20-26 Eylül haftasında burçları ne bekliyor? Tarot cevapladı

  • Home
  • Tarot
  • 20-26 Eylül haftasında burçları ne bekliyor? Tarot cevapladı

Sağlık, aşk ve maddiyat gibi birçok gelişmenin yaşanacağı 20-26 Eylül haftasında Koç, İkizler, Boğa, Aslan, Yengeç, Başak, Terazi, Yay, Akrep, Oğlak, Kova ve Balık burçları neler bekliyor? Tarot kartları bu hafta için cevapladı. Bakalım haftalık Tarot yorumu burcunuzla ilgili ne tahminlerde bulundu?

20-26 Eylül haftasında burçları ne bekliyor? Tarot cevapladı

Koç ve yükselen koçlar için;

Bu hafta koç ve yükselen koç burçları aşk hayatlarına kararsız başlıyor. Karşı taraftan olumlu enerji alamadığınız için sürekli kafanızda kargaşalar yaşayabilirsiniz. Siz bu ilişkiye daha çok emek veriyorsunuz, ilerletiyorsunuz fakat aynı emeği partneriniz vermiyor. Bu durumdan dolayı bu hafta ani tepkilerden kaçının yoksa verdiğiniz emekler bitişe gidebilir. Aranızda uyuşmazlık hissediyorsanız biraz ara vermek her iki taraf için de sağlıklı olabilir.

İş hayatı ile ilgili sevgili koç ve yükselen koçlar iş hayatları, yeni bir işe başlamak isteyen veya yükselmek isteyen koçlar bir iş söz konusu veya mevki yüksekliği ile karşılaşabilir. Çalışan koç burçları, iş yerinde hareketsizlik ve üşengeçlik ile karşılaşacaklar. Kendinizi güçsüz hissetmeyin, motivasyonunuzu yüksek tutun. İş yerinde fesat düşmanlara ( özellikle ateş elementi taşıyan insanlara ) dikkat edin.

 

Boğa ve yükselen boğalar için;

Sevgili boğa ve yükselen burcu boğalar aşk hayatlarına çok güzel başlıyor. Sevgili bekar boğa burçları, yeni bir ilişkiye hazır olsunlar. Cesaretinizi toplarsanız ve hayatınıza gelen kişiye korkusuz yaklaşırsanız güzel ve güvenilir bir aşk ile karşılaşabilirsiniz. Bu kişi artık sizin geçmişte ki yaralarınızı kapatacak ve hayatınıza güneş getirecek bir aşk ile karşılaşacaksınız. Sadece o kişiye şans vermeniz ve çekingenliğinizi bir kenara bırakmak.
İlişkisi olan boğalarda bu hafta ilişkileriniz ters dönebilir. Düşündüğünüz olumsuzluklar ilişkinize yansıyabilir. Birazcık akışa bırakmanız gerekiyor.

İş hayatınızda öncelikle ne istediğinizi bilerek hareket etmeniz gerekiyor. Yaşanan haksızlıklar var ve bu hafta açığa çıkacak. İş arkadaşlarınız ile keskin konuşmalar yapabilirsiniz. Bu durum sizi üzebilir. Yoğun iş stresinden uzak kalmaya çalışın çünkü sağlığınız ile ilgili sıkıntı yaşanabilir.

 

İkizler ve yükselen ikizler için;

İkizler ve yükselen ikizler burcu, bu hafta aşk hayatınız da kararsızlıklar sizi bekliyor. Yaşadığınız otoriter ilişki sizi bunaltmış olabilir ve ciddi anlamda kendinizi boğuluyor hissedebilirsiniz. Hayatınızda ki kişinin otoriterliği yüzünden bir çıkmaz içerisinde kalabilirsiniz bundan dolayı da kararsızlığınız ön planda olacak. Eskisinden daha fazla kıskançlık ile karşılaşabilirsiniz. Bu durum da daha sakin kalmalı ve hayatınızda ki kişiye rahatsızlığınızı söylemeniz gerekebilir.
İlişkisi olmayan ikizler burcu arkadaşlarım iç huzurunuzu korumanız gerekiyor. Yeni bir ilişkiye hazır değilsiniz. Geçmişten taşıdığınız ilişkilerin enerjisini bırakmalı ve geçmişte ki kişileri affetmeniz gerekiyor. Meditasyonlar yaparak kendinizi koruyun.

İş hayatınız için sevgili ikizler ve yükselen ikizler koşturmacalı bir hafta sizi bekliyor. İş arkadaşlarınıza dikkat etmeniz gereken bir hafta. Sizden bir şeyler saklayan arkadaşlarınız olabilir. Gereksiz iş arkadaşlarınızı hayatınızdan çıkartmalısınız. İş yerinde diğer insanlarla konuşmak yerine biraz kendi başınıza kalmanız gerekiyor. Dikkatli olmanız gereken bir hafta..

 

Yengeç ve yükselen yengeçler için;

Yengeç burçları ve yükselen yengeçler, aşk hayatınızda dingin olmanız gerekiyor. İlişkinize dikkat edin. Hayatınızda ki kişi arkanızdan iş çevirebilir buna dikkat etmeniz gerekiyor. Detaycı olmanız da fayda var. Arkadaşlarınız ilişki de size destek olmak istiyecektir mutlaka buna izin verin. Dengede kalmaya çalışın.

İş hayatı yengeç ve yükselen yengeç burçları, iş hayatınız da hangi yoldan gideceğinizi bilemeyebilirsiniz. İki iş teklifi söz konusu olabilir. Mantıklı yaklaştığınız takdir de iş hayatınız güzel bir şekilde ilerleyecektir.

 

Aslan ve yükselen aslanlar için;

Aslan ve yükselen burcu aslan arkadaşlarım, aşk hayatlarınız da problemler çok fazla. Karşı tarafa güvenilirsiz gibi davranmaktan vazgeçmeniz gerekiyor. Siz bunu düşündükçe sadece kendi kafanızı yoruyorsunuz. Yaşadığınız ilişki gayet güzel bir şekilde ilerliyor. Karşınızda ki kişinin sözlerine ve ona inanın. Olumsuz hiç bir durum yok bu hafta.
İlişkisi olmayan aslan arkadaşlarım yeni bir ilişkiye başlayabilirsiniz. Özellikle toprak elementi kişiler karşınıza çıkabilir.

İş hayatın da sevgili aslan ve yükselen aslan arkadaşlarım, iş yeri ile ilgili güç kazanıyorsunuz. Yapmak istediğiniz ve ya gitmek istediğiniz yol hangisi ise yolunuza devam edin. Enerjinizi fazla harcamadan temkinli ilerlemelisiniz. İş yerinizde size verilen tavsiyelere mutlaka kulak verin. Dedikodulardan kaçının. Güvenilir arkadaşlarınız arkanızdan işler çevirebilir.
Yeni işe başlamak isteyen arkadaşlarıma da başvuru yapanlar için dönüşler var.

 

Başak ve yükselen başaklar için;

Başak ve yükselen burcu başak arkadaşlarım, aşk hayatlarınız da artık bir sayfayı tamamen kapatmanız gerekiyor. Kapatamadığınız takdir de yeniyi kurmak çok zor. Geçmişte ki kişilere karşı aşırı hırslanmış durumdasınız. Hırslarınızı bir kenara bırakmanız gerekiyor. Bu hırs sizin için çok da iyi gelmeyecek. Aşk anlamında biraz dinlenmeniz gerekecek. Bu dinlenmeden sonra güzel bir aşk yaşayabilirsiniz fakat o aşk bu hafta değil maalesef. İç huzurunuzu biraz daha korumaya devam edin.

İlişkisi olan başak arkadaşlarım gayet güzel bir şekilde devam ediyorsunuz. İlişkinizi bir üst seviyeye taşımak için bu hafta temel adımlar atabilirsiniz. İş hayatınızda sevgili başak ve yükselen başak burcu arkadaşlarım, çalıştığınız yerden aşırı derece yorulmuş ve kendinizi çok bağlı hissediyorsunuz. Bir çıkmaz bulmak çok zor. Mantıklı kararlar vermeniz gereken bir haftadasınız. Size iyi gelmeyen her şeyi bırakmanız gerekiyor. Yeni işler ön planda olabilir. Zafer kazanan her anlamda siz olacaksınız bu hafta.

 

Terazi ve yükselen teraziler için;

Sevgili terazi ve yükselen burcu terazi arkadaşlarım, aşk hayatınız da artık ipleri elinize almanız gerekiyor. Bu hafta ne yazık ki bazı hayal kırıklıkları ile karşılaşabilirsiniz. Hayatınızda ki insan beklemediğiniz tavırlar sergileyebilir. Bu durumları biraz sakin karşılamanız gerekiyor. Bu hafta aşk ile ilgili teraziler genel anlamda sıkıntılı. Yeni ilişkiye başlamak isteyenler de şu an beklemeye almalı. Biraz aşk için mola vermeniz gerekiyor. Kalbiniz yeterince yorgun. Bir kılıç daha eklemek istemiyorsanız beklemede kalmayı tercih edin.

İş hayatında terazi ve yükselen burcu terazi arkadaşlarım, zafer elde edeceğiniz bir haftadasınız. İş ile ilgili yapacağınız projeler de yüksek başarı elde edebilirsiniz. Tam anlamıyla mutlu olacağınız bir haftadasınız. Para gelişi çok güzel akıyor. Fakat bu parayı doğru yatırım yapmanız gerekiyor. Yoksa bu yatırımlar sizin için bereketsiz olacak. Bu hafta iş ile ilgili yatırımlara dikkat edin.

 

Akrep ve yükselen akrepler için;

Akrep ve yükselen burcu akrep arkadaşlarım, geçmiş enerjiyle geliyorsunuz haftaya. Artık bu enerjiyi bırakmanız lazım. Geçmişte yaşadığınız her şey sizin için bir dersti. Hayatınızda ki daha güzel şeyler için bu dersi almanız gerekiyor. Ama geçmişi de bırakmak gerekiyor. Bu hafta maalesef ilişkiler de güven problemleri çok fazla. İlişkilere 3. Kişiler dahil olabilir ve bu da size zarar verecektir.
Yeni ilişki için hazır değilsiniz akrepler. Yenilikçi olmanız lazım. Buna hazır değilsiniz. Eskiye takılıp kalıyorsunuz. Yeniliğe kendinizi kapatmak sadece sizi zorlar. Bu hafta biraz geçmiş şifası yapmanızı tavsiye ediyorum.

İş hayatınız da akrep ve yükselen burcu akrep arkadaşlarım, bu hafta yeni iş ön planda olabilir. İş yerinizde ayrılma ve hemen arkasına yeni iş söz konusu. Bu hafta iş iletişimleri çok açık. Para gelişleri size akıyor. Bu paraları iyi değerlendireceğiniz bir haftadasınız. Gene de dikkatli olmanızda fayda var 🙂

 

Yay ve yükselen yaylar için;

Yay ve yükselen burcu yay arkadaşlarım, bu hafta aşk hayatınız da artık egonuzu bir kenara bırakmanız gerekiyor. Artık olumsuzlukları da kabullenmek zorunda kalacağınız bir haftaya giriyorsunuz. Dengenizi eşitlemeye çalışacaksınız ve bu durum sizde uyku bozuklukları, aşırı stres ve depresyona sokabilir. Bu durumdan çok çabuk kurtulacaksınız merak etmeyin. Ufak problemlerin artık alevlendiğini kabul etmeniz de fayda var.
Yeni ilişki bekleyen yay arkadaşlarım da çok hızlı bir ilişkiye başlayabilirsiniz. Ne kadar iyi bir başlangıç olsa da hızlı olması sizi biraz korkutacak. Bu yüzden ne kadar hızlı başlasa da sakin kalmanızı öneriyorum.

İş hayatınız da yay ve yükselen yay arkadaşlarım, kendinizi iş hayatınızda çok baskı altında hissedebilirsiniz. Artık vazgeçme noktasına gelmişsiniz ve bulunduğunuz yerden ayrılabilirsiniz. Para konusunda bir kadın size tavsiye vermek isterse sakın ha sakın dinlemeyin. Ve bunu iş yeriniz içinde söyleyebilirim. Harcamalarınıza dikkat etmeniz gerekiyor. Biraz gereksiz harcamaları kısmanız lazım. Yeni işe başlamak isteyenler için de karşınıza fırsatlar çıkacak. Değerlendirmeye alabilirsiniz.

 

Oğlak ve yükselen oğlaklar için;

Oğlak ve yükselen burcu oğlak olan arkadaşlarım, aşk hayatınızda bu hafta geçmişten birileri hayatınıza geliyor. Ama bu kişiye fazla güvenmeyin. Bu geliş sizi hayal kırıklığına uğratacak. Geçmişte yaşadığınız haksızlıklar çözümlenecek. Bu hafta genel olarak ilişkileriniz de keskin olmak zorundasınız. Keskin konuşmalar yapmanız gerekecek. İliskisi olan arkadaşlarım da aranıza bazı soğukluklar girebilir. Hayatınızda ki kişinin arkadaşları, çevresi hayatınızda ki kişinin çok fazla kafasını karıştırıyor. Bunlara bu hafta dikkat etmeniz gerek.

İş hayatınızda oğlak ve yükselen oğlaklar, problemlerin çok fazla olduğu bir hafta olacak. Özellikle ateş ve hava grubunda patronunuz var ise bu kişi size çok baskı yapabilir. Sizin biraz daha sakin kalmanız gerekiyor. İç huzurunuzu bozmamalı ve sabırla alttan almanız gerekebilir. Eğer siz de bir karşılık verirseniz problem çok fazla büyüyebilir. Maddi anlamda da rahat ve ferah bir hafta olacak. Beklemediğiniz para, verdiğiniz borçlar birden gelebilir.

 

Kova ve yükselen kovalar için;

Kova ve yükselen kova arkadaşlarım, aşk hayatınıza geçmişten devam edebilirsiniz. Geçmişte ki ilişkiniz hala aktif olacağını söylüyor. Duygusal bir şekilde hayatınıza dahil olmak isteyen birisi var. Pişman bir şekilde size geldiğini söyleyebilirim. Bir şans verebilirsiniz 🙂 İlişkisi olan kovalar, bu hafta sizin için biraz kalp yorgunluğu var. Hayatınız da ki kişi aslında güvenilir. Fakat sizden sakladığı bir şeyler var. Özellikle maddi anlamda olabilir bu durum. Ne kadar kalbiniz kırık hissetseniz de hayatınızda ki kişiye destek olma vakti. Hep destek olan benim dediğinizi duyar gibiyim ama siz gene de sakin kalın. Hayatınızda ki kişi her şeyi rahatça anlatan bir insan değil.

İş hayatın da kova ve yükselen kovalar, bu hafta kararsız kalıyorsunuz. İki iş teklifi arasında gidip gelebilirsiniz. Bu kararsızlık size yanlış yönü sunabilir. Enerjiniz çok yüksek ve hangi iş sizi çekiyorsa o işe yönelin. Üşengeçlik ve tembellik içerisinde yüzebilirsiniz. Bu durumdan kaynaklı lütfen tembelliği bırakın. İletişim açık, maddi geliş olmasa da para konusunda sıkıntı yaşamayacaksınız. ( Tutarlı kalın 🙂 )

 

Balık ve yükselen balıklar için;

Sevgili balık ve yükselen balık burçları, aşk hayatınız da çok gereksiz bağlılığınız var. Artık bu bağımlılıklardan kurtulmanız gerekiyor. Özellikle bu hafta bu bağlı olduğunuz konulardan kaynaklı sıkıntılar yaşayabilirsiniz. Aşk hayatınızda lütfen ani kararlar vermeyi bırakın. Mantığınız ön planda olması gerekiyor. Hayatınızda ki insana haksızlık yapmayın. Adaletsizlik yapıyorsunuz her konuda. Biraz daha akışta ilerleyin ve hayatımda o olmazsa yaşayamam moduna girmeyin.

İş hayatında balık ve yükselen balık burçları aslında hiç bir problem yok. Siz olayları biraz büyütüyorsunuz. İş arkadaşlarınızın laflarını çok kafanıza takıyorsunuz. Biraz salmanız gerekiyor yoksa aranızda ciddi tartışmalar geçebilir.
Yeni atılımlar yapmak isteyen balık burçları için de çok iyi bir hafta. Yardımları kabul edin, destek olmak isteyenlere izin verin. Sizin için daha iyi olacak.

 

Eğer sizde gelecekte ki hayatınızı, kariyerinizi ve aşk hayatınızı merak ediyorsanız, @gunesveaytarot.yedek hesabını takip ederek aklınızda ki soruları cevaplayabilirsiniz. Takip etmek için tıklayınız.

 

Diğer yazılarımızı okumak için tıklayınız.

Like
Like Love Haha Wow Sad Angry
20
Tags:
5 1 vote
Article Rating
Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments