All Posts

Archives

Sacid Özer

1997 yılında Edirne’de doğmuştur. İlk ve orta okulu Bursa’da tamamlamış olup Ankara Gazi üniversitesinde Tarih bölümünü belli bir süre okuduktan sonra Bursa Uludağ Üniversitesinde eğitimini tamamlamıştır. Edebiyat, Müzik, Tarih ve Felsefe alanlarına ilgi duymaktadır.

Kemal Bige

Kemal Bige 1995 yılında Şanlıurfa’da doğdu. 2016 yılında Gazi Anadolu Lisesinden mezun olduktan sonra öğrenim hayatına Bilecik Şeyh Edebali üniversitesinde Tarih bölümünde devam edip mezun oldu. Tarih bölümünden derece ile mezun olduktan sonra aynı...

Ahmet Batuhan Yılap

Ahmet Batuhan Yılap, 1997 yılında Ankara’da doğdu. Lisans eğitimini 2015-2019 yılları arasında Çanakkale Onsekiz Mart Üniversitesinden tamamladı. Şimdi ise Lisansüstü eğitimine Ankara Hacı Bayram Veli Üniversitesi Eskiçağ Tarihi Anabilim Dalında devam etmektedir.

İnci Münevver Menet

İnci Münevver Menet, 1999 yılında Ankara’da doğmuştur. Eğitim hayatı boyunca Ankara’da bulunmuştur. Şu anda ise Hacı Bayram Veli Üniversitesi İktisat bölümünde 3. sınıf öğrencisidir. Aynı zamanda Proje yönetmeliği ve yazarlığı gibi çalışmalar yürütmektedir.

R. Burak BAYTEMUR

1997 yılında Ankara’da doğmuştur. Eskişehir Osmangazi Üniversitesi, Tarih bölümünden 2020 yılında mezun olmuştur. Çankırı Karatekin Üniversitesi’nde Orta Çağ Tarihi üzerine yüksek lisansına devam etmekte ve aynı zamanda özel bir okulda Tarih Öğretmeni olarak çalışmaktadır.

Elif Turasan

Elif Turasan, 2000 yılında Ankara/Çankaya’da doğmuştur. Eğitimi Ankara’da Ankara Hacı Bayram veli Üniversitesi 3. sınıf öğrencisi olarak devam etmektedir. Ayrıca Anadolu Üniversitesi Adalet bölümü öğrencisidir.

Ahmet Nuri ÜNÜŞDÜ

1997’de Bursa’da doğmuştur. Eskişehir Osmangazi Üniversitesi’nden 2022 yılında mezun olmuştur. Felsefe, tarih, siyaset bilimi ve iktisat alanlarına karşı ilgi duymaktadır.

Tuğba Kara

Tuğba Kara 1999 yılında Kayseri’de doğdu. 2017 yılında Pınarbaşı İmkb Anadolu Lisesinden mezun oldu. Öğrenim hayatını 2022 yılında  Bilecik Şeyh Edebali Üniversitesi Coğrafya bölümü ile tamamladı.

Yusuf Saburlu

Yusuf Saburlu, 19 Temmuz 2002’de doğdu, ilk ve ortaöğretimini Ankara’da tamamladı. Şu anda da Ankara Üniversitesi, Muhasebe ve Vergi Uygulamaları Ön Lisans Programı’nda eğitim görüyor.  

Emrullah Ertuğrul

1996 yılında Niğde’de doğmuştur. 2012 yılında başladığı lise öğrenimini Ankara mesleki ve teknik Anadolu lisesinde geçirdikten sonra Abant İzzet Baysal üniversite dış ticaret bölümünü bitirdi. Özel bir şirkette ihracat ve yurtiçi ticaret sorumlusu olarak...